Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

ZGŁOŚ REMONT

Polecane | Programy |
ZGŁOŚ REMONT
ZGŁOŚ REMONT  Foto: TVN

ZGŁOŚ REMONT

Program, Polska, rok produkcji: 2017

Najpierw czujesz potrzebę zmiany, a potem nieśmiało zaczynasz myśleć o tym, jak mogłoby wyglądać Twoje mieszkanie po metamorfozie. Wdrażasz swój plan w życie i podejmujesz wyzwanie. Proste? Do czasu, aż się za to nie zabierzesz! Na szczęście w programie „Zgłoś remont” mamy rozwiązanie na udaną zmianę. Na pomoc przybywa Krzysztof Miruć – architekt i pasjonat designu. Podejmie każde remontowe wyzwanie i zamienia w perełkę przestrzeń, która trafi w jego ręce. Wystarczy, że bohaterowie wskażą mu pomieszczenie, które chcą odnowić, podadzą budżet jakim dysponują i zdradzą o jakiej zmianie marzą. Efekt „wow” gwarantowany! Zapraszamy do ITVN Extra we wtorek, od 3 września, o godzinie 18:45 (CET – Berlin, Paryż), 18:45 (CST – Chicago), 19:45 (EST – Nowy Jork).

ZGŁOŚ REMONTZGŁOŚ REMONT
Foto: TVN

W pierwszym odcinku Krzysztof Miruć stanie przed sporym wyzwaniem. Ma za zadanie wyremontować malutką kuchnię i łazienkę z toaletą na czwartym piętrze bloku z wielkiej płyty. O pomoc poprosili go Natalia i Sebastian - młode, energiczne małżeństwo z warszawskiej Ochoty. Kuchnia jest królestwem uwielbiającego gotować Sebastiana, a łazienka ma stać się prawdziwym SPA Natalii. Krzysztof musi postawić zarówno na funkcjonalność małych pomieszczeń, jak i na nowoczesny charakter - pasujący do bohaterów. Cały blok zatrzęsie się w posadach, gdy ekipa zabierze się za remontu i wyburzanie ścian. Czy wszystko pójdzie po ich myśli? Jak Krzysztof poradzi sobie z niewielkim budżetem i czy małżeństwo będzie zgodne co do każdej decyzji? W kolejnych odcinkach serii wyremontuje też przedwojenny dom pewnej pary z dziećmi, 90 m2 domu rodzinnego, którego właściciele nie zgadzają się ze wszystkimi propozycjami projektanta oraz pierwsze mieszkanie młodej aktorki w starym PRL-owskim bloku.

 

TEKST TVN

Z GRUNTU ZDROWO
Następny artykuł:

Z GRUNTU ZDROWO

tvnpix