JESIEŃ W ITVN EXTRA!

WIZA NA MIŁOŚĆ: DALSZE LOSY

EMISJA: WTOREK, 17:10 (CEST/CDT), OD 5 WRZEŚNIA

Po zakończeniu trzymiesięcznej narzeczeńskiej wizy zakochane pary wzięły ślub. Jak nasi ulubieni bohaterowie poradzą sobie w małżeńskim życiu?

Burzliwą drogę do ołtarza mają już za sobą. Teraz pary zaczynają sobie powoli uświadamiać, że wspólne życie w Stanach Zjednoczonych często mija się z ich oczekiwaniami. Różnice kulturowe, bariera językowa czy różnica wieku staną się przyczyną rodzinnych napięć, a codzienne życie przyniesie coraz więcej problemów. Czy to już koniec miesiąca miodowego? A może ich miłość okaże się na tyle silna, że pokona wszelkie przeciwności?

FACHOWCY

EMISJA: ŚRODA, 20:10 (CEST/CDT), OD 6 WRZEŚNIA

Hydraulicy, malarze, stolarze. Każdy kiedyś potrzebował pomocy fachowca. Specjaliści od domowych napraw i remontów niejedno już widzieli i mają wiele do opowiedzenia. To właśnie oni zostali bohaterami tego nowego serialu docu-script.

Cieknący kran czy popsuta pralka to tylko punkt wyjścia do wizyty fachowca w domu. To, co się dzieje, kiedy specjalista przekroczy drzwi mieszkania, stanowi oddzielną historię. Powstały na bazie prawdziwych zdarzeń, serial odsłania to, co ukryte przed otoczeniem za roletami i firankami. Jak się okaże, rzeczywistość w pracy potrafi mocno zaskoczyć. Przyjmujący zlecenie nigdy nie wie czego może się spodziewać. Perypetie bohaterów godzących zawodowe obowiązki z niecodziennymi sytuacjami, w jakich stawiają ich zleceniodawcy, będą obfitowały w pikantne szczegóły pożycia małżeńskiego i pozamałżeńskiego. To nie wszystko! Pojawią się zdrady, romanse, imprezy, ale i uzależnienia, kradzieże czy też wymierzanie sprawiedliwości. Po domowemu. Bo zdarza się, że i „Fachowcy” mają coś na sumieniu.

W każdym z dwudziestu odcinków serialu poznamy nowe osoby i ich przygody. Wszystko widziane oczyma specjalisty, który przychodząc wykonać zlecenie, jest świadkiem codziennego życia bohaterów.

Perypetie fachowców to doskonały materiał na poradnik, ale i serial telewizyjny, bo najlepsi „Fachowcy”, to niedyskretni „Fachowcy”.

ZŁOMOWISKO PL 12

EMISJA: PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK, 16:20 (CEST/CDT), OD 7 WRZEŚNIA

Niekwestionowani królowie polskich złomowisk wracają do gry!

Choć zbieranie złomu to bardzo niebezpieczna profesja, to ludzie o stalowych nerwach gruz zamieniają w złoto. Zapraszamy na spotkanie z facetami, którzy na co dzień w trudzie i pocie pracują na złomowiskach w całej Polsce.

DIABELNIE BOSKIE

EMISJA: PIĄTEK, 20:10 (CEST/CDT), OD 8 WRZEŚNIA

Bohaterkami tego nowego programu są kobiety, dla których bajka o Kopciuszku to... nie ich bajka. Każda z nich twardo stąpa po ziemi i najlepiej czuje się w swojej skórze. Kochają decydować, błyszczeć i być na fali wznoszącej, ale one nie idą do nieba - idą tam, gdzie chcą. Bo "Diabelnie boskie" są ze swojej natury!

W nowym reality show widzowie zobaczą m.in. Izę Macudzińską-Borowiak, Katarzynę „Lalunę” Lirsz oraz Julię von Stein. Pojawią się także zupełnie nowe twarze: Alex - do niedawna mieszkająca w Londynie singielka, jak również Karina, która na co dzień żyje w Hiszpanii.

ZGŁOŚ REMONT 9

EMISJA: CZWARTEK, 18:50 (CEST/CDT), OD 21 WRZEŚNIA

To już dziewiąty sezon programu „Zgłoś remont”. Architekt Krzysztof Miruć podejmie się najróżniejszych projektowo-remontowych wyzwań. Będą zarówno wielkie metamorfozy całych mieszkań, jak i mniejsze remonty w salonach, sypialniach czy kuchniach. Pomysłowość Krzysztofa nigdy się nie kończy, jak zawsze skorzysta z przeróżnych materiałów, ale i pomysłowych dekoracji swojego niezawodnego zespołu. Wyremontowane wnętrza będą niesamowicie eleganckie, komfortowe i przytulne jednocześnie, a inwestorzy zachwyceni. Ten program to świetna inspiracja i wskazówka dla wszystkich, którzy chcą odmienić swoje wnętrza.

Autor: TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się: