Aktualności

powrót do listy

WITAJ W DOMU! WITAJ W ITVN EXTRA!

Polecane | Programy |
WITAJ W DOMU! WITAJ W ITVN EXTRA!
WITAJ W DOMU WITAJ W ITVN  Wideo: TVN

WITAJ W DOMU! WITAJ W ITVN EXTRA!

Każdy chce ładnie mieszkać i dobrze zjeść. W ITVN Extra najwybitniejsi polscy projektanci wnętrz i mistrzowie kuchni pokażą widzom, jak przeprowadzić skomplikowany remont, znaleźć dodatkową przestrzeń dla dzieci oraz doradzą, jak zdrowo i smacznie zjeść. Czy uda im się znaleźć uzasadnienie dla staropolskiego przysłowia „wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej”? Zapraszamy do oglądania programów wnętrzarskich i kulinarnych w ITVN Extra od wtorku do soboty o godz. 20.10 (CET – Berlin, Paryż), 20.10 (CDT -Chicago), 21.10 (EDT – Nowy Jork)

REMONT W 48HREMONT W 48H
Foto: DOMO+

W ostatnich miesiącach cały świat oszalał na punkcie duńskiej filozofii szczęścia hygge, polegającą m.in. na tym, by stworzyć w swoim domu odpowiedni klimat i miejsce, w którym będziemy czuć się bezpiecznie, miło, w którym odpoczniemy i zrelaksujemy się ze znajomymi. W ITVN Extra podpowiemy Państwu, jak zrobić metamorfozę swojego mieszkania, by poczuć właśnie taką atmosferę. Tomasz Pągowski w programie „Remont w 48H” odwiedzi ludzi, którzy chcieliby zrobić w swoim domu remont, ale jednocześnie się go boją. Wraz z prowadzącym widzowie poznają bohaterów i ich mieszkania. Po wstępnych oględzinach mieszkańcom przedstawiona jest propozycja maksymalnej zmiany przy minimalnych kosztach. Jednocześnie ekipa przeprowadza remont w ciągu tylko 2 dni. Nowe odcinki serii wyemitujemy we wtorki od 7 marca o godzinie 20.10 (CET – Berlin, Paryż), 20.10 (CDT – Chicago) i 21.10 (EDT – Nowy Jork). Z kolei, projektantka wnętrz, Ewa Czerny z kolegami architektami, zmierzą się z trudnymi dziecięcymi przestrzeniami w programie „Podzielić M2”. Efekty będą mogli Państwo oglądać od 9 marca w każdy czwartek o godzinie 20.10 (CET – Berlin, Paryż), 20.10 (CDT - Chicago), 21.10 (EDT – Nowy Jork). 

JAKUBIAK RODZINNIEJAKUBIAK RODZINNIE
Foto: Kuchnia+

Styl życia według hygge to również jedzenie, które powinno przygotowywać się i celebrować wspólnie z rodziną i przyjaciółmi. Tomasz Jakubiak w programie „Jakubiak rodzinnie” udowodni, że gotowanie to doskonały pretekst do spędzenia czasu z bliskimi.  Znany szef kuchni zaprosi widzów do siebie i przedstawi członków swojej rodziny: mamę, tatę, siostrę i narzeczoną. Wraz z nimi w każdym odcinku zaprezentuje widzom proste pomysły na śniadanie, obiad i kolację, a przy okazji zdradzi kilka ciekawych anegdot ze swojego życia. Wszystko to w każdą środę od 8 marca o godz. 20.10 (CET – Berlin, Paryż), 20.10 (CDT – Chicago) i 21.10 (EDT – Nowy Jork). Tym, którzy z różnych powodów nie przepadają za potrawami przygotowanymi przez kogoś z rodziny, polecamy program „Czy na pewno umiesz gotować?”. W każdym z odcinków poznają Państwo uczestnika, którego zgłasza jego rodzina. Bohater myśli, że ma duży talent kulinarny i podczas nagrania gotuje swoje popisowe danie, które, jak mu się wydaje, uwielbiają jego domownicy. Andrzej Polan zaprasza uczestnika do kuchni i  prosi go o przygotowanie jego popisowej potrawy, którą ocenia. Domowy kucharz dowiaduje się, jakie błędy popełnił i dlaczego rodzina zgłosiła go do programu. Później wraz z prowadzącym pracują nad udoskonaleniem dania i w nowej wersji serwują je rodzinie. Premierowe odcinki programu będą mogli Państwo oglądać od 11 marca w soboty o godz. 20.10 (CET – Berlin, Paryż), 20.10 (CDT – Chicago), 21.10 (EDT – Nowy Jork). Przed równie dużym wyzwaniem stanie Marta Dymek, autorka popularnego wegańskiego bloga Jadłonomia, która będzie próbowała przekonać zaproszonego gościa do kuchni roślinnej i udowodnić, że wegańskie przepisy są równie pyszne, co te tradycyjne. Wszystko to w programie „Zielona rewolucja Marty Dymek” w każdy piątek od 10 marca o godz. 20.10 (CET – Berlin, Paryż), 20.10 (CDT – Chicago) i 21.10 (EDT – Nowy Jork).  

CZY NA PEWNO UMIESZ GOTOWAĆCZY NA PEWNO UMIESZ GOTOWAĆ
Foto: Kuchnia+
ZIELONA REWOLUCJA MARTY DYMEKZIELONA REWOLUCJA MARTY DYMEK
Foto: Kuchnia+

Zapraszamy do ITVN Extra! U nas poczują się Państwo jak w domu.

WIOSNA W ITVN EXTRA
Następny artykuł:

WIOSNA W ITVN EXTRA

tvnpix