Aktualności

powrót do listy

WIOSNA W ITVN EXTRA

Polecane |
WIOSNA W ITVN EXTRA
NIE PRZEGAP! 

WIOSNA W ITVN EXTRA

Wiosna zbliża się wielkimi krokami. Czy można przyspieszyć jej nadejście? Jednym ze starosłowiańskich zwyczajów przywołujących cieplejsze dni jest topienie marzanny. My jednak znamy lepsze sposoby, dzięki którym zima odejdzie na dobre. Już od pierwszego tygodnia marca na kanale ITVN Extra zaprezentujemy najciekawsze serie dokumentalne, programy, które pomogą podczas wiosennych porządków, kulinarne inspiracje, najnowsze odsłony najlepszych produkcji oraz coś specjalnego dla naszych najmłodszych widzów. Nie tylko za oknami będzie kolorowo i wesoło, dlatego już dziś zapraszamy do oglądania ITVN Extra!

LIFETRAMPLIFETRAMP
Foto: PLANETE+

Wiosnę rozpoczynamy emisją serii dokumentalnej „Nasza planeta”. W każdym odcinku autorzy odwiedzą państwa, w których wciąż funkcjonują slumsy. W jaki sposób mieszkańcy tych regionów  radzą sobie ze zdobywaniem pożywienia oraz ochroną przed zimnem? Odpowiedź znajdą Państwo w poniedziałki od 6 marca o godz. 19.10 (CET – Berlin, Paryż). Natomiast w środy o tej samej godzinie widzowie będą mieli szansę poznać osoby, które wykonują ciekawe zawody i zobaczyć, co robią przez cały dzień. To wszystko w dokumencie „Lifetramp” już od 8 marca. Z kolei w piątki o godz. 19.10 (CET) bohaterowie serii „Niezwykłe zakątki ziemi” wybiorą się w zachwycającą wyprawę po najpiękniejszych miejscach, połączoną z rozmowami z ludźmi, żyjącymi na tych terenach. Soboty o godz. 21.30 (CET) będą należały do doświadczonych i znanych fotografów, którzy dokumentują tematy tabu największego kontynentu na świecie, poszukują niezwykłych kadrów i odkrywają  „Azję bez tajemnic”. W ITVN Extra nie mogło zabraknąć też typowo męskich tematów, dlatego w weekendy o godz. 19.10 (CET) zapraszamy na serial „Auto – cuda z wysypiska” ukazujący pasjonatów motoryzacji, remontujących stare amerykańskie samochody. 

NASZA PLANETANASZA PLANETA
Foto: AUGUST PICTURES LTD

Jednym z czynników przywołujących wiosnę są porządki, dlatego programy wnętrzarskie musiały znaleźć się w naszych propozycjach. We wtorki i czwartki prowadzący zainspirują i udzielą najlepszych porad dotyczących wnętrz. Od 7 marca o godz. 20.10 (CET) w programie „Remont 48h” Tomasz Pągowski odwiedzi ludzi, którzy chcieliby zrobić w swoim domu remont, ale nie potrafią sobie z nim poradzić sami. U niektórych słuszne obawy wzbudza także wezwanie „fachowca”, gdy coś się zepsuje, dlatego „Usterka” przestrzega i pokazuje niedostatki pracy naszych rodzimych specjalistów. Na nowe odcinki programu zapraszamy w każdy czwartek od 9 marca o godz. 20.35 (CET). Z kolei projektantka wnętrz, Ewa Czerny i jej koledzy architekci zmierzą się z trudnymi dziecięcymi przestrzeniami i postarają się „Podzielić m2”. Jak to zrobią? Zachęcamy do śledzenia ich pomysłów od 9 marca o godz. 20.10 (CET).

KOSSAKOWSKI. NIEOCZYWISTEKOSSAKOWSKI. NIEOCZYWISTE
Foto: TVN

Na kanale ITVN Extra nie zabraknie również najlepszych programów TTV w premierowych odsłonach. Od 7 marca zapraszamy na drugi sezon „Betlejewski. Prowokacje”. Tym razem prowadzący dotknie jeszcze bardziej gorących i kontrowersyjnych tematów. A wszystko to w każdy wtorek o godz. 20.35 (CET). W piątki o tej samej porze z trudnymi zadaniami zmierzy się też  Przemek w nowej serii „Kossakowski. Nieoczywiste”. W każdym odcinku wyruszy w podróż, by stawić czoła nieoczywistym sytuacjom. Setki kilometrów w poszukiwaniu okazji do zarobku przemierzy również Hubert Urbański. Co kryją strychy, zagracone piwnice i opuszczone domy? Odpowiedzi szukają „Handlarze” w soboty o godz. 20.35 (CET). 

CZY NA PEWNO UMIESZ GOTOWAĆCZY NA PEWNO UMIESZ GOTOWAĆ
Foto: Kuchnia+

Jeszcze innym tematem zajmą się znani i lubiani kucharze, którzy swoją pasją zachęcą do gotowania niejednego amatora, a kuszącymi zapachami wywołają wiosnę. Już 8 marca na antenę ITVN Extra powróci „Jakubiak rodzinnie”, który w każdą środę o godz. 20.10 (CET) będzie nakłaniał do gotowania z bliskimi i dzielenia się z nimi pysznymi daniami! Natomiast w środy o tej samej godzinie Michel Moran spróbuje przekonać, że gotowanie zawsze jest przyjemnością, niezależnie od postawionego przed szefem kuchni wyzwania. Te najtrudniejsze przedstawi w  programie „10 zadań specjalnych Michela Morana”. Swoje umiejętności zaprezentuje także autorka popularnego wegańskiego bloga Jadłonomia i książki pod tym samym tytułem, która w każdym odcinku postara się zarazić swojego gościa kuchnią roślinną. To wszystko w „Zielonej rewolucji Marty Dymek” w piątki od 3 marca o godz. 20.10 (CET). Dzień później o tej samej porze jeden z najbardziej znanych szefów kuchni Andrzej Polan zada uczestnikom pytanie „Czy na pewno umiesz gotować?”. Każdy z bohaterów odcinka uważa, że jego popisowe danie jest najlepsze. Widzowie dowiadują się jednak, że tak naprawdę rodzina ma już dość przesolonej lasagne, mdłej pomidorówki lub twardych schabowych, ale boi się powiedzieć to wprost kucharzowi-amatorowi. W tym celu Andrzej Polan zaprasza delikwenta do siebie i udoskonala jego potrawy. 

ZIELONA REWOLUCJA MARTY DYMEK ©Kuchnia+ 1.JPGZIELONA REWOLUCJA MARTY DYMEK ©Kuchnia+ 1.JPG

Oprócz pysznych przepisów przygotowaliśmy kilka pozycji dla najmłodszych. W soboty od 4 marca o godz. 11.10 (CET) zaprezentujemy niezwykłą serię „Dzieci, które żyją inaczej”, odkrywającą zwyczaje i rytuały współczesnej Azji. W premierowych odsłonach ukaże się także seria „Myszka w paski (i zasady higieny)” o godz. 10.00 (CET). W każdą niedzielę tytułowe zwierzątko pokaże maluchom, jak ważne jest zdrowie i dbanie o  czystość. Chwilę później od 26 marca wspólnie z rybką Mini Mini najmłodsi widzowie poznają cyfry i nauczą się liczyć w serii pt. „Mini cyferki”.

Różnorodność naszych pozycji nie pozostawia wątpliwości, że właśnie z ITVN Extra wiosna będzie najlepsza!

POLSKIE PROGRAMY W ITVN EXTRA
Następny artykuł:

POLSKIE PROGRAMY W ITVN EXTRA

tvnpix