Aktualności

powrót do listy

PASJONUJĄCA NAUKA W ITVN EXTRA

Polecane | Programy |
PASJONUJĄCA NAUKA W ITVN EXTRA
PASJONUJACA NAUKA W ITVN EXTRA  Wideo: TVN

PASJONUJĄCA NAUKA W ITVN EXTRA

Czy można chodzić po wodzie? Jak będzie wyglądała ziemia za 100 lat? Czy rośliny rosną szybciej, kiedy się do nich mówi? Na te i inne pytania próbują odpowiedzieć autorzy dokumentów „Nasza planeta”, „Futuroskop”, „Lifetramp”, „Testerzy” i „Niezwykłe zakątki ziemi”. Czy uda im się wyjaśnić choć część zagadek współczesnego świata? Na dużą dawkę wiedzy w cyklu „Pasjonująca nauka w ITVN Extra” zapraszamy od poniedziałku do piątku o godz. 19.10 (CET – Berlin, Paryż), 19.10 (CDT – Chicago) i 20.10 (EDT – Nowy Jork)

NIEZWYKŁE ZAKĄTKI ZIEMINIEZWYKŁE ZAKĄTKI ZIEMI
Foto: TVF

Mogłoby się wydawać, że kraje takie jak Japonia i Australia są miejscami dobrobytu i spokojnego życia. Tymczasem także tam można znaleźć regiony i dzielnice pełne nędzy i głodu. Autorzy serialu „Nasza planeta” odwiedzili kilkanaście państw, w których wciąż funkcjonują slumsy. Obrazy, zarejestrowane przez ekipę serii są często porażające i wzbudzają wielkie emocje. Na serial dokumentalny, który w 2015 roku został uhonorowany Złotym Medalem na New York Festivals World's Best TV & Films, zapraszamy w poniedziałki od 6 marca o godz. 19.10 (CET – Berlin, Paryż), 19.10 (CDT – Chicago) i 20.10 (EDT – Nowy Jork).

Z kolei w każdy wtorek o godz. 19.10 (CET – Berlin, Paryż), 19.10 (CDT – Chicago) i 20.10 (EDT – Nowy Jork przygotowaliśmy coś specjalnego dla wszystkich fanów nowinek technologicznych. Drugi sezon francuskiej serii dokumentalnejFuturoskopzabierze widzów ITVN Extra w niezwykłą podróż po świecie najbardziej oryginalnych innowacji i wielkich odkryć. Ekipa programu odbędzie ekspedycję do przyszłości, która - jak się okazuje - wcale nie jest tak odległa. 

FUTUROSKOPFUTUROSKOP
Foto: TV ONLY

 

Natomiast w środy zachęcamy do oglądania drugiego sezonu programu „Lifetramp”. W każdym odcinku widzowie poznają uczestnika, który na jeden dzień porzuci rzeczywistość, w której żyje na co dzień  i spróbuje swoich sił  w całkiem innym zawodzie. Podczas zadania bohater będzie musiał wcielić się w fachowca z nieswojej branży, spędzić z tą osobą cały dzień i przy okazji wykonać szereg rozmaitych zadań. Czy z ulgą wróci do dotychczasowej pracy, czy też może zmieni swoje życie? Jak poradzi sobie w nowej rzeczywistości? Tego dowiedzą się Państwo podczas emisji programu o godz. 19.10 (CET – Berlin, Paryż), 19.10 (CDT – Chicago) i 20.10 (EDT – Nowy Jork). Co tydzień emitujemy po dwa odcinki. 

LIFETRAMPLIFETRAMP
Foto: PLANETE+

 

Odpowiedzi na innego rodzaju pytania postarają się udzielić prowadzący program „Testerzy”: Agathe Lecaron, Vincent Chtelain i David Lowe. W szopie przerobionej na laboratorium, przeprowadzają niesamowite eksperymenty naukowe, mające na celu potwierdzenie lub zaprzeczenie popularnym wierzeniom i mitom. Żaden temat nie pozostanie bez odpowiedzi - wszystko zostanie przejrzyście wyjaśnione i zobrazowane.  Czy można chodzić po wodzie? Czy można stać się niewidzialnym? Czy rośliny rosną szybciej kiedy się do nich mówi? To wszystko zobaczą Państwo w czwartki o godz. 19.10 (CET – Berlin, Paryż), 19.10 (CDT – Chicago) i 20.10 (EDT – Nowy Jork).

Tymczasem piątki należeć będą do serii dokumentalnej „Niezwykłe zakątki Ziemi”. W każdym odcinku autorzy dokumentu opowiedzą o najpiękniejszych miejscach naszej planety, które mają niezwykły wpływ na człowieka i jego styl życia. W serialu odwiedzą między innymi: Boliwię, Włochy, Chiny, Indie czy Hiszpanię. Na niezwykłą podróż dookoła świata zapraszamy w o godz. 19.10 (CET – Berlin, Paryż), 19.10 (CDT – Chicago) i 20.10 (EDT – Nowy Jork) do ITVN Extra.

Zapraszamy na cykl „Pasjonująca nauka w ITVN Extra”!

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW OD DYSTRYBUTORA

WITAJ W DOMU! WITAJ W ITVN EXTRA!
Następny artykuł:

WITAJ W DOMU! WITAJ W ITVN EXTRA!

tvnpix