Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

NAUKA JAZDY

Polecane | Programy |
NAUKA JAZDY
NAUKA JAZDY  Foto: TVN

NAUKA JAZDY 4

Program, Polska, rok produkcji: 2018

Kultowy polski program powraca na antenę! Przez ten czas w Polsce przybyło dróg i autostrad, ale czy przybyło dzięki temu dobrych kierowców? W tym sezonie „Nauce jazdy” zobaczymy perypetie kolejnych kandydatów na kierowców, którzy pod okiem trójki instruktorów uczą się jeździć na Śląsku i w Krakowie. Zapraszamy do ITVN Extra we wtorki, od 3 września, o godzinie 20:10 (CET – Berlin, Paryż), 20:10 (CST – Chicago), 21:10 (EST – Nowy Jork).

NAUKA JAZDYNAUKA JAZDY
Foto: TVN

Pierwszy odcinek zaczniemy od poznania grupy uczestników kursu. Instruktorzy przeprowadzą test sprawdzający, kto nadaje się (przynajmniej na papierze) do pierwszych jazd – jak Kamil, nauczyciel języka polskiego. Teoretycznie ma największą wiedzę, a w praktyce udoskonala autorską metodę ruszania samochodem przy użyciu hamulca. „Ileż pomyłek popełni rozum, nim dojdzie do prawdy” – można by zacytować, cierpliwie czekając, aż Kamil zakończy swój skręt w lewo po prawej stronie placu. Szansę zmierzenia się z polską zimą dostanie też Momo – dotychczasowy uczestnik senegalskiej sieci dróg, często posypanej piaskiem, choć te przecież nie słyną z gołoledzi. Paulina w nagrodę za świetne wyniki wyjedzie na ulice Krakowa. Przerażenie tej kursantki sprzyja koncentracji — lepiej dla Krakusów, żeby nie brakło jej wrażeń. Iwona – barmanka z Bytomia – zapali się do jeżdżenia tak bardzo, że straci nie tylko głowę… i już w pierwszym odcinku będziemy wzywać pomoc drogową. Czy pomimo wypadku przekona się do kontynuowania nauki…?

TEKST TVN

MAKŁOWICZ W DRODZE
Następny artykuł:

MAKŁOWICZ W DRODZE

tvnpix