Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

JESTEM Z POLSKI

Polecane | Programy |
JESTEM Z POLSKI
JESTEM Z POLSKI  Foto: TVN

JESTEM Z POLSKI

„Jestem z Polski" - to zdanie słychać w wielu zakątkach świata. Program wyróżni się świeżą formułą, opartą na podróżniczych videoblogach Polaków, którzy zamieszkali poza granicami kraju. Bohaterowie przedstawią swój osobisty punkt widzenia, zabiorą widzów w ulubione miejsca oraz zdradzą, jak naprawdę wygląda życie za granicą. Emisja „Jestem z Polski” w ITVN Extra w każdą niedzielę, o godzinie 20:10 (CET – Berlin, Paryż), 20:10 (CST – Chicago), 21:10 (EST – Nowy Jork, Toronto).

 

Serię cechuję ogromny autentyzm oraz nietuzinkowe podejście do poznawania innych miejsc i kultur. Zobaczymy świat widziany oczami naszych rodaków mieszkających w Japonii, USA, Peru, Kolumbii, Brazylii i innych, egzotycznych zakątkach Świata. Odwiedzimy między innymi polską modelkę w Tokio, autorkę przewodnika po Nowym Jorku i córkę Wiktora Zborowskiego - Hanię, mieszkającą w brazylijskiej Fortalezie.

 

W pierwszym odcinku programy poznamy Magdę. Bohaterka pierwszego odcinka „Jestem z Polski” pochodzi z Białegostoku, ale od 10 lat jej domem są Stany Zjednoczone. Zamieszkała w Nowym Jorku podążając za głosem serca – jej mąż Robbie, z zawodu scenarzysta i producent, jest, jak go sama określa, „typowym neurotycznym nowojorczykiem”, który na jedną z pierwszych randek zabrał ją do… swojego psychoanalityka. Razem zamieszkali na Brooklynie, w towarzystwie dwóch kotów i psa Astora, posiadacza popularnego profilu w social mediach. Magda bowiem wie, jak z sukcesem budować rozpoznawalność w sieci – sama jest autorką poczytnego bloga „Little town shoes”, na którym zabiera swoich czytelników w podróż po ukochanym mieście. Teraz na wspólną wyprawę po Nowym Jorku zaprasza także widzów ITVN. Tylko Wam zdradzi szczegóły skomplikowanego procesu, jakim jest zakup mieszkania w Wielkim Jabłku, czy zabierze Was do swoich ulubionych miejsc. Dowiecie się też, jakie kwalifikacje należy posiadać, aby występować w metrze i w jakich godzinach nowojorskie psy mogą chodzić bez smyczy. Zobaczcie świat oczami Magdy – jednej z nielicznych polskojęzycznych przewodniczek, odznaczonych złotą gwiazdką od miasta, które nigdy nie zasypia.

 

TEKST TVN

JESIENNE NOWOŚCI NA ANTENIE ITVN EXTRA
Następny artykuł:

JESIENNE NOWOŚCI NA ANTENIE ITVN EXTRA

tvnpix