Aktualności

powrót do listy

ITVN EXTRA. WITAJ W ŚWIECIE BEZ FIKCJI

Polecane | Programy |
ITVN EXTRA. WITAJ W ŚWIECIE BEZ FIKCJI
ITVN EXTRA. WITAJ W ŚWIECIE BEZ FIKCJI  Wideo: TVN

ITVN EXTRA. WITAJ W ŚWIECIE BEZ FIKCJI

Eksperymentują, ryzykują i przełamują tematy tabu, są bezkompromisowi, odważni i dociekliwi. Rafał Betlejewski, Dominik Strzelec, Przemysław Kossakowski i Hubert Urbański, bo o nich mowa, to telewizyjny  kwartet, który nie boi zagrać na emocjach i nerwach,  pokazuje świat takim jaki jest, bez cukru… bez fikcji. Zapraszamy do ITVN Extra o godzinie 20.35 (CET – Berlin, Paryż), 20.35 (CDT – Chicago) i 21.35 (EDT – Nowy Jork) na nasze ekscytujące programy. W każdy wtorek premiera nowych odcinków „Betlejewski. Prowokacje”, w czwartek „Usterka”, w piątek „Kossakowski. Nieoczywiste”, a w sobotę „Handlarze”. Tego nie można przegapić! 

BETLEJEWSKI. PROWOKACJEBETLEJEWSKI. PROWOKACJE
Foto: TVN

W dzisiejszym świecie ludzie potrzebują coraz to większych wrażeń. My je Państwu zagwarantujemy! W każdy wtorek zapraszamy przed telewizory na premierę nowych odcinków „Betlejewski. Prowokacje”, w którym ekipa programu za pomocą ukrytych kamer i mikrofonów rejestruje różne zachowania ludzkie w kilku miejscach publicznych. Dzięki wykreowanym sytuacjom, kontrowersyjnym tematom, przekonają się Państwo, jak reaguje społeczeństwo kiedy widzi np. kobietę znęcającą się nad mężczyzną, dzieci pijące alkohol na oczach przechodniów czy człowiekiem w depresji stojącego na krawędzi mostu. To wszystko zobaczą Państwo o godzinie 20.35 (CET – Berlin, Paryż), 20.35 (CDT – Chicago) i 21.35 (EDT – Nowy Jork). 

USTERKAUSTERKA
Foto: TVN / RENATA DĄBROWSKA

Z kolei w czwartki pokażemy niedostatki pracy naszych rodzimych specjalistów. Tropem rodaków udamy się do Londynu, gdzie Dominik Strzelec sprawdzi czy polski hydraulik potrafi naprawić angielską rurę, czy złota rączka z centralnej Polski uruchomi wiktoriańskie okno i położy klasyczną, brytyjską wykładzinę? Zapraszamy na specjalną edycję programu „Usterka” o godzinie 20.35 (CET – Berlin, Paryż), 20.35 (CDT – Chicago) i 21.35 (EDT – Nowy Jork).

W jeszcze dalsze rejony zabierze nas człowiek od zadań specjalnych – Przemek Kossakowski.  W cyklu „Kossakowski. Nieoczywiste” sprawdzi czy można  się rozczarować na niebiańskiej plaży albo przeżyć koszmar z uśmiechem i chcieć więcej. W każdy piątek prowadzący będzie tropić nieoczywistości tego świata. Wszystko to o godzinie 20.35 (CET – Berlin, Paryż), 20.35 (CDT – Chicago) i 21.35 (EDT – Nowy Jork). 

KOSSAKOWSKI. NIEOCZYWISTE KOSSAKOWSKI. NIEOCZYWISTE
Foto: TVN

Sobota należeć będzie do Huberta Urbańskiego i jego ekipy, która przemierzy setki kilometrów żeby sprawdzić, co kryją strychy, zagracone piwnice i opuszczone domy. Będą walczyć do ostatniej złotówki, a wszystko po to, by tanio kupić i sprzedać z zyskiem. W tym sezonie poznają Państwo ekspertów od renowacji, którzy stare rupiecie zmieniają w przedmioty użytkowe. Na premierowe odcinki "Handlarzy" zapraszamy co tydzień o godzinie 20.35 (CET – Berlin, Paryż), 20.35 (CDT – Chicago) i 21.35 (EDT – Nowy Jork). 

HANDLARZEHANDLARZE
Foto: TVN

MATERIAŁY TTV

 

 

PASJONUJĄCA NAUKA W ITVN EXTRA
Następny artykuł:

PASJONUJĄCA NAUKA W ITVN EXTRA

tvnpix