Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

HISTORIE WIELKIEJ WAGI

Polecane | Programy |
HISTORIE WIELKIEJ WAGI
HISTORIE WIELKIEJ WAGI  Foto: TVN

HISTORIE WIELKIEJ WAGI 3

Program, USA, rok produkcji: 2015

Walka ze zbędnymi kilogramami to trudne wyzwanie dla każdego. Nabiera zupełnie innego znaczenia, kiedy na szali pojawia się ludzkie życie. Poznaj historie ludzi, którzy zmagają się z nadwagą, próbując uratować zdrowie i relacje z najbliższymi. Zapraszamy na kolejny, trzeci już sezon programu „Historie wielkiej wagi”. Emisja premierowych odcinków serii w ITVN Extra w każdą sobotę, od 7 września, o godzinie 20:45 (CET – Berlin, Paryż), 20:45 (CST – Chicago), 21:45 (EST – Nowy Jork).

HISTORIE WIELKIEJ WAGIHISTORIE WIELKIEJ WAGI
Foto: TVN

W tej serii programów towarzyszymy osobom o wadze ponad 270 kilogramów, które postanowiły powalczyć o swoje zdrowie i odzyskać normalne życie. W każdym z kolejnych odcinków poznamy wzruszającą historię jednej osoby, która zdecydowała poddać się niebezpiecznej operacji bariatrycznej i związanej z nią radykalnej zmianie diety. Każdy z bohaterów serii ma nadzieję, że uda mu się zrzucić dziesiątki kilogramów! Najpierw trzeba jednak pokonać nie tylko uzależnienie od jedzenia, ale też zwalczyć własną bezradność i bezsilność. Jak się szybko okaże, walka ze zbędnymi kilogramami to nie tylko ogromny wysiłek fizyczny. To przede wszystkim bardzo trudny i skomplikowany proces psychiczny. Wszystko to w programie „Historie wielkiej wagi”.

 

Więcej na www.itvnextra.pl

TEKST TVN

DRUGA TWARZ
Następny artykuł:

DRUGA TWARZ

tvnpix