Aktualności

powrót do listy

DZIECIAKI

Polecane | Programy |
DZIECIAKI
DZIECIAKI  Foto: TTV / Agnieszka Rzymek

DZIECIAKI


Grupa nastolatków uczęszcza na zajęcia prowadzone przez grupę kreatywnych aktywistów. Dzięki wspólnej pracy twórczej osoby wchodzące w dorosłość mają szansę na rozwijanie swoich talentów. Jak znaleźć wspólny język z młodzieżą? Czy taniec lub pisanie tekstów mogą działać terapeutycznie? Na program „Dzieciaki” zapraszamy w każdy czwartek od 21 stycznia o godz. 20.40 (CET – Berlin, Paryż, CST – Chicago) i 21.40 (EST – Nowy Jork) na antenę ITVN Extra.

Patryk jest zagubiony po rozwodzie rodziców, Asia cierpi na zaburzenia odżywiania, a Perez ma myśli samobójcze. To tylko wybrani bohaterowie programu i niektóre problemy, z którymi się borykają. Wszyscy są podopiecznymi fundacji Piotra Majora. Czy dzięki twórczym zajęciom zagubione i niepewne siebie „Dzieciaki” odnajdą swoje pasje, które odmienią  ich codzienność?

Bohaterowie programu pod czujnym okiem swoich opiekunów przygotowują spektakl taneczny „Romeo i Julia w nowej odsłonie”. Pomagają im w tym gwiazdy związane ze Śląskiem, m.in. finalista pierwszej edycji programu „You Can Dance” Rafał Kryla „Tito”, piłkarz Kamil Kosowski i raper Abradab. W każdym odcinku przedstawione są historia i problemy jednego z nastolatków. Jak sobie z nimi poradzą pracownicy fundacji? Zapraszamy do ITVN Extra!

 

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW TVN

DZIECIAKIDZIECIAKI
Foto: TTV / Agnieszka Rzymek

NELA MAŁA REPORTERKA
Następny artykuł:

NELA MAŁA REPORTERKA

tvnpix