Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

DOMOWE REWOLUCJE

Polecane | Programy |
DOMOWE REWOLUCJE
DOMOWE REWOLUCJE  Foto: TVN

DOMOWE REWOLUCJE

Program, Polska, rok produkcji: 2017

Domowe rewolucje to program Doroty Szelągowskiej – cenionej projektantki wnętrz. Tym razem Dorota stawi czoła starym meblościankom, rozpadającym się glazurom czy podartemu linoleum. Przedrze się przez sterty gromadzonych przez lata staroci, rozwali niepotrzebne ściany i nada zupełnie nowy wygląd remontowanym wnętrzom. Wszystko po to, aby uszczęśliwić 8 rodzin. W każdym odcinku Dorota zajmie się już nie tylko jednym pomieszczeniem, ale odmieni całe mieszkanie. Dzięki temu bohaterowie programu dostaną szansę na zupełnie nowe życie! Zapraszamy na „Domowe rewolucje” do ITVN Extra w poniedziałki, od 2 września, o godzinie 18:45 (CET – Berlin, Paryż), 18:45 (CET – Berlin, Paryż,  Chicago), 19:45 (EST – Nowy Jork).

 

Co wydarzy się w pierwszym odcinku serii? Panią Krystynę do programu zgłosiła córka Aleksandra, która jest jej najlepszą przyjaciółką. Pani Krystyna jest pełną wigoru kobietą, która kiedyś pracowała jako nauczycielka w szkole z dziećmi niedowidzącymi. Z racji trudnego zawodu i warunków pracy jest już na emeryturze. Teraz cieszy się życiem, mimo tego że walczy z nowotworem. Nie przejmuje się chorobą, podróżuje z córką po Europie i cieszy się każdą chwilą. Pani Krystyna marzy o pięknym przestronnym pokoju gdzie będzie mogła wypoczywać. O jasnym pomieszczeniu pełnym światła oraz wygodnym fotelu gdzie będzie mogła czytać swoje ulubione książki. Bohaterka jest bardzo otwartą i towarzyską osobą, która uwielbia spotkania wśród przyjaciół. Metamorfoza mieszkania ma sprawić, żeby dom był pełny ludzi.

 

TEKST TVN

DAREK SOLO
Następny artykuł:

DAREK SOLO

tvnpix