Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

DAVEY HUGHES NA SZLAKU

Dokumenty |
DAVEY HUGHES NA SZLAKU
Davey Hughes na szlaku_TVF.JPG 

DAVEY HUGHES NA SZLAKU

W nowozelandzkiej serii dokumentalnej „Davey Hughes na szlaku” prowadzący sprawdza, ile ciekawych miejsc skrywa ziemia. Poszczególna ekspedycja stanowić będzie wyzwanie dla prawdziwego śmiałka.Na kolejne wyprawy w ten piękny, nieznany świat zapraszamy w każdy piątek od 11 grudnia o godz. 19.35 (CET – Berlin, Paryż, CST – Chicago) i 20.35 (EST – Nowy Jork) na antenę ITVN Extra.

Davey jest wytrawnym myśliwym próbującym swoich sił w wędkarstwie morskim. Nie boi się też stanąć oko w oko z groźnym brunatnym niedźwiedziem z wyspy Kodiak. Wędrowiec odwiedzi Spichlerz Dnia Zagłady w Norwegii, gdzie na wypadek katastrofy światowej przechowuje się organiczne nasienie. Oprócz tego weźmie udział w interdyscyplinarnym wyzwaniu sportowym na wybrzeżach Nowej Zelandii.

W każdym odcinku serii „Davey Hughes na szlaku” widzów czeka nowa przygoda. Wraz z Davey’em podążą Państwo śladami wielkich odkrywców. Prowadzący wytyczy swoje własne szlaki i przemierzy następujące trasy: z Afryki na Alaskę, z Australii do Nowej Zelandii, z Norwegii do Turcji. Co czeka go w trakcie tej wyprawy? Zapraszamy do ITVN Extra!

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW OD DYSTRYBUTORA

BAJKOWE SEANSE W GRUDNIU
Następny artykuł:

BAJKOWE SEANSE W GRUDNIU

tvnpix