Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

BETLEJEWSKI. PROWOKACJE 3

Polecane | Programy |
BETLEJEWSKI. PROWOKACJE 3
BETLEJEWSKI. PROWOKACJE  Foto: TVN

BETLEJEWSKI. PROWOKACJE 3

Czy faktycznie w Polsce panuje znieczulica? Czy zauważamy w drugiej osobie człowieka, czy raczej działa na nas jego portfel i status społeczny? Jacy jesteśmy naprawdę w codziennych sytuacjach społecznych? Trzecia edycja programu, który stawia niekomfortowe społecznie pytania. Odpowiedzi dostarczają uczestniczący w prowokacjach przypadkowi ludzie. Zapraszamy do ITVN Extra w czwartki, od 24 stycznia, o godzinie 20.35 (CET – Berlin, Paryż), 20.35 (CST - Chicago), 21.35 (EST - Nowy Jork).

Tytułowe prowokacje autorstwa Rafała Betlejewskiego to realny telewizyjny test obywatelski i ludzki w najbardziej palących kwestiach społecznych. W tym programie prowadzący, wraz z grupą aktorów, stawia przypadkowych ludzi w ekstremalnych sytuacjach i stara się sprowokować ich do działania. BETLEJEWSKI. PROWOKACJE to program, dzięki któremu Polacy mogą przejrzeć się w lustrze – czy spodoba im się ten widok? Czy spodoba im się prawda o nich samych? Pamiętajcie, to sytuacja stwarza bohatera!

TEKST TVN

W OSTATNIEJ CHWILI
Następny artykuł:

W OSTATNIEJ CHWILI

tvnpix