Aktualności

powrót do listy

APETYT NA ŻYCIE W ITVN EXTRA

Polecane | Programy |
APETYT NA ŻYCIE W ITVN EXTRA
APETYT NA ŻYCIE  Foto: ©Kuchnia+

APETYT NA ŻYCIE

Telewizja ITVN Extra nie pozwala jesienią na nudę i znajduje przepis na chandrę. Od wtorku do soboty na Państwa ekranach zagoszczą znakomite premiery i nowe sezony najlepszych programów. Nasi projektanci rzucą światło na stare kąty, a wybitni kucharze poszukają kulinarnych inspiracji w świecie i we własnym ogródku. To wszystko w cyklu „Apetyt na życie” o godz. 20.10 (CET – Berlin, Paryż), 20.10 (CDT – Chicago) i 21.10 (EDT – Nowy Jork). Zapraszamy!

Już od 4 października Maria Semczyszyn, ekspertka ds. rynku nieruchomości, po raz piąty wkroczy do mieszkań i domów ludzi chcących sprzedać lub wynająć swoją własność. W programie „Home staging” w każdy wtorek profesjonalnie przygotuje każde pomieszczenie  przeznaczone na handel tak, że potencjalni nabywcy zostaną oczarowani i zainteresowani nieruchomością już na samym początku jej oglądania.

Natomiast w czwartki dyplomowana architektka i projektantka wnętrz Ewa Czerny z wrocławskiej pracowni „3XA” zmierzy się z małymi przestrzeniami dziecięcych pokoików. Po wysłuchaniu potrzeb, możliwości finansowych i marzeń, także tych najmłodszych bohaterów, zaproponuje optymalną aranżację. Często będzie musiała „Podzielić m2”, by dogodzić wszystkim zainteresowanym.

Na brak kompromisu nie będą mogli narzekać widzowie „Dawida w Europie”. Młody kucharz w nowym sezonie swojego programu zabierze widzów na zagraniczne, kulinarne wojaże. W środy prowadzący odwiedzi inne miejsce, gdzie zaprezentuje kulturę kulinarną oraz atrakcje turystyczne. Oczywiście nie zabraknie wyśmienitych potraw opartych na miejscowych produktach i przepisach. Uzupełnieniem programu będzie udział Davida wraz z poznanymi na miejscu osobami w rozmaitych aktywnościach. Dla każdego coś dobrego!

Z kolei w piątki Marieta Marecka zaprezentuje proste i smaczne potrawy, które może przygotować każdy. W zwięzły i przystępny sposób przedstawi praktyczne porady, z którymi powinni zapoznać się amatorzy domowego kucharzenia. „ABC gotowania” to wyjątkowy telewizyjny elementarz dla wszystkich zaczynających swoją przygodę z kuchnią. W drugiej serii poznają Państwo proste pomysły m.in. na schab, kaszę, indyka, pierogi, dania fit, klasyczne ciasta czy wołowinę. Tego nie można przegapić!

W nowej odsłonie ukaże się także jeden z najbardziej ulubionych programów kulinarnych. Tomek Jakubiak w każdą sobotę ruszy w Polskę w poszukiwaniu lokalnych smaków. W piątej serii „Jakubiak lokalnie” widzowie wraz z prowadzącym udadzą się w podróż w poszukiwaniu aromatów – tych mocno zakorzenionych w naszej kulturze, lecz nieco zapomnianych czy niedocenianych. Mistrz w swoim fachu na nowo odkryje przysmaki z różnych regionów Polski, a zebrane inspiracje będą dla niego doskonałym preludium kulinarnych kreacji. W tym sezonie Tomek sprawdzi m. in., co to jest pierekaczewnik, jak robi się kiełbasę jałowcową oraz biały ser.

Jesienna chandra? Na pewno nie z ITVN Extra! Nie ma lepszego sposobu na zimne wieczory, dlatego zapraszamy na wspólne oglądanie od wtorku do soboty o godz. 20.10 (CET – Berlin, Paryż), 20.10 (CDT – Chicago) i 21.10 (EDT – Nowy Jork).

 

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW OD DYSTRYBUTORA

PREMIEROWE SERIE BAJKOWE W ITVN EXTRA
Następny artykuł:

PREMIEROWE SERIE BAJKOWE W ITVN EXTRA

tvnpix