Aktualności

powrót do listy

AKTYWNY WEEKEND

Polecane | Programy |
AKTYWNY WEEKEND
AKTYWNY WEEKEND 

AKTYWNY WEEKEND

W marcu zachęcamy Państwa do śledzenia cyklu „Aktywny weekend”. W każdą sobotę i niedzielę widzowie będą mieli szansę dowiedzieć się między innymi, jak zadbać o siebie na wiosnę, gdzie aktywnie wypoczywać z całą rodziną oraz co robią gwiazdy, żeby zawsze świetnie wyglądać. Na serie programów zapraszamy w weekendy od godz. 11.55 (CET – Berlin, Paryż), 11.55 (CDT – Chicago) i 12.55 (EDT – Nowy Jork) do ITVN Extra.

W każdą sobotę Lidia Piechota zabierze Państwa w podróż po znanych i lubianych zakątkach Polski, ale nie zabraknie również tych bardziej nieoczywistych kierunków zwiedzania. Prowadząca proponuje miejsca dla tych, którzy spragnieni są dobrej zabawy, wspinaczek górskich oraz wypoczynku na świeżym powietrzu. „Skok na weekend” to gotowy plan wyjazdu wraz z cenami aktywności, posiłków i bazy noclegowej, a także duża dawka wiedzy, bo nie od dziś wiadomo, że podróże kształcą. Na pierwszy odcinek zapraszamy już 5 marca!

Jaskie są najzdrowsze warzywa na świecie, a jakie najgorsze diety wszechczasów? W magazynie „Aktywny ranking” przedstawiamy klasyfikacje i zestawienia, nad którymi być może nikt nigdy się nie zastanawiał, a będące bazą wiedzy o zdrowym żywieniu. Jak usunąć toksyny z organizmu? Jakich słodyczy najlepiej unikać? Jak dożyć nawet 100 lat? Tego wszystkiego dowiedzą się Państwo w nowym programie w ITVN Extra. Zachęcamy do oglądania w każdą sobotę o godzinie 12.20 CET, 12.20 CDT i 13.20 EDT!

SKOK NA WEEKEND TVN GRAPE FILM LIDIA PIECHOTA.jpgSKOK NA WEEKEND TVN GRAPE FILM LIDIA PIECHOTA.jpg

Zaraz po tym zaprezentujemy historie ludzi, którym udało się dokonać dużej zmiany. W każdym odcinku „Schudnij jak ja” widzowie poznają osoby, które zmieniły styl życia i zrzuciły zbędne kilogramy. Jest to przede wszystkim ogromna dawka motywacji, bo pokazuje, że każdy może odmienić swój los. Nie zabraknie też łez i wielu wzruszeń towarzyszących bohaterom w ich drodze do metamorfozy.

Aktywną niedzielę zaczynamy od magazynu „Gwiazdy na tacy”. Beata Sadowska odkryje tajemnice znanych osób – ich dobrego samopoczucia i perfekcyjnego wyglądu. Zajrzy do lodówki, kuchni, poćwiczy w domenowej siłowni, a nawet wskoczy do basenu! Zapraszamy o godzinie 11.55 CET, 11.55 CDT i 12.55 EDT.

Po wizycie u gwiazd zapraszamy na spotkanie z ekspertami i specjalistami z dziedziny zdrowia oraz żywienia. Życie w ciągłym biegu, stres, złe nawyki żywieniowe to tylko niektóre czynniki niszczące nasze organizmy. Choroba cywilizacyjna może dotknąć każdego! Agnieszka Cegielska wraz ze specjalistami w „Cegiełce zdrowia” podpowie, co robić, kiedy zauważamy pierwsze objawy choroby i jak sobie z nią radzić.

Weekendowy cykl kończymy programem „Życie nabiera smaku”, który wychodzi naprzeciw oczekiwaniom osób źle czującym się w swoim ciele. Trenerzy personalni Sylwia i Akop Szostak wprowadzą bohaterów w świat ćwiczeń na siłowni oraz udowodnią, że trenować można także w domu. Obok instruktorów pojawi się również Marta Świtek, doradca żywieniowy, która wysłucha, z czym w codziennym życiu kulinarnym nie radzą sobie uczestnicy i zaproponuje im zdrowe i proste rozwiązania. Z kolei fizjoterapeuta Piotr Obtułowicz zwróci uwagę na częsty problem - wady postawy. Dzięki jego fachowej wiedzy dowiemy się, jakie ćwiczenia wykonywać, aby korygować złe nawyki.

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW TVN METEO ACTIVE

ŁOWCZYNI SKARBÓW
Następny artykuł:

ŁOWCZYNI SKARBÓW

tvnpix