Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

ZIELONA REWOLUCJA MARTY DYMEK
Powrót do listy

ZIELONA REWOLUCJA MARTY DYMEK

PolecaneProgramy
ZIELONA REWOLUCJA MARTY DYMEK

ZIELONA REWOLUCJA MARTY DYMEK

Marta Dymek to jedna z najpopularniejszych blogerek kulinarnych o tematyce wegańskiej. W swoim programie próbuje przekonać mięsożerców do jedzenia roślin. Z jakim efektem? Zapraszamy do ITVN Extra.

W każdym odcinku Marta Dymek stanie przed wyzwaniem zarażenia swojego gościa kuchnią roślinną i przekonania go, że wegańskie przepisy są równie pyszne, co te tradycyjne. Najpierw prowadząca odwiedzi gościa, a potem w studio przygotuje wegańską ucztę, aby sprawdzić, czy uda się go przekonać do bezmięsnych potraw.

Nie będzie łatwo! Marta spotka się z prawdziwymi mięsożercami takimi jak właściciel burgerowni lub szef kuchni Aleksander Baron. Odwiedzi też złotego medalistę z Pekinu Piotra Małachowskiego, szefa kuchni WARSu, a nawet kucharki z baru mlecznego, które wcale nie są przekonane do wegańskich przepisów. Za każdym razem prowadząca przygotuje dwa dania, opowiadając o składnikach i przyprawach najważniejszych w roślinnej kuchni, a potem gotowe potrawy zaserwuje swoim wymagającym gościom. Będzie się działo! Zapraszamy przed telewizory!

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW PRASOWYCH

tvnpix