Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

TESTERZY
Powrót do listy

TESTERZY

PolecaneProgramy
TESTERZY

Nikt nie zna się na gadżetach tak jak Paulina Marciniak i Dominik Strzelec. Prowadzący w nowym sezonie programu „Testerzy” przygotowali sporo niespodzianek i zaskakujących przedmiotów, które wezmą pod lupę.

W dłuższym, bo 23-minutowym wydaniu, tym razem przetestujemy użyteczne, a czasem modne przedmioty, które śmiało będzie można wpisać na listę potencjalnych prezentów gwiazdkowych.

Paulina Marciniak i Dominik Strzelec sięgną też po cięższy kaliber - sprawdzą działanie niestandardowych środków transportu, znajdą przydatne kuchenne oraz łazienkowe gadżety i urządzenia. Będzie coś dla ducha, dla ciała, dla sportu i dla lenia. Prowadzący przygotują też niespodzianki oraz testy porównawcze użytecznych przedmiotów. Gościnnie, na testy wybranych, rodzinnych gadżetów, wpadną również bohaterowie programu „Googlebox. Przed telewizorem” – mama Izabela Zeiske i jej syn Joachim.

TEKST TTV

 

tvnpix