Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

REMONT W 48H
Powrót do listy

REMONT W 48H

PolecaneProgramy

REMONT W 48H

Tomasz Pągowski po raz kolejny pokaże, że remont pomieszczenia w 48 godzin nie jest rzeczą niemożliwą. Ci którzy przeżyli renowację mieszkania lub domu wiedzą, że ze względu na czasochłonność, koszty i nawał pracy ukończenie remontu w 2 dni graniczy z cudem.

W każdym odcinku udowadniamy, że mieszkanie, które z pozoru należałoby urządzić od podstaw, wymaga czasami tylko odrobiny pomysłu, pracy i niewielkiego nakładu finansowego. Tomasz Pągowski odwiedza ludzi, którzy chcieliby zrobić w swoim domu remont, ale jednocześnie się go boją. Wraz z prowadzącym widzowie poznają bohaterów i ich mieszkania. Po wstępnych oględzinach mieszkańcom przedstawiana jest - zamiast oczekiwanych wysokich kosztów remontu i aranżacji - propozycja maksymalnej zmiany przy minimalnych kosztach. Jednocześnie ekipa przeprowadza remont w ciągu zaledwie 48 godzin. Podczas prac widzowie poznają wiele ciekawych rozwiązań i patentów na to, jak w prosty i tani sposób zmienić swoje mieszkanie.

tvnpix