Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

NAUKA JAZDY
Powrót do listy

NAUKA JAZDY

PolecaneProgramy

NAUKA JAZDY

W nowym programie „Nauka jazdy” zobaczą Państwo perypetie kandydatów na kierowców, którzy pod okiem trójki instruktorów uczą się jeździć na Śląsku i w Krakowie.

Po czternastu latach, „Nauka jazdy” - popularny program znany z anteny TVN, powraca w nieco zmienionej formie. Przez ten czas w Polsce przybyło dróg i autostrad, ale czy dzięki temu przybyło dobrych kierowców? Przekonają się Państwo o tym śledząc zmagania kilkunastu kursantów. Za kierownicę po raz pierwszy wsiądą m.in.: ochroniarz Darek, który nie chce już jeździć do pracy pociągiem, pani Halinka – rencistka z Tarnowa, Żaneta – która chce się przesiąść z meleksa do samochodu i Kamil, który w uzyskaniu prawa jazdy widzi szanse na zdobycie pracy.

Przyszli kierowcy będą się szkolić po okiem charyzmatycznych instruktorów – Anetty Gniezińskiej, Zbigniewa Chrzana i Łukasza Kmiecika. Każdy z nich ma swój patent na opanowanie kursantów i ich zespołu napięcia mięśniowego wbitego w kierownicę. Na tych, którym uda się uzyskać prawo jazdy, czeka niespodzianka - dostaną szansę na sprawdzenie swoich umiejętności także za granicą. Zachęcamy do oglądania ITVN Extra!

TEKST TTV

tvnpix