Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

KOSSAKOWSKI. SZÓSTY ZMYSŁ
powrót do listy

KOSSAKOWSKI. SZÓSTY ZMYSŁ

PolecaneProgramy

KOSSAKOWSKI. SZÓSTY ZMYSŁ

Igły w ciele, ognisko na głowie, pijawki na czole, diabelskie czary, hipnoza… Długo można by wymieniać to, z czym Przemek Kossakowski zmierzył się w ostatnim czasie. Tym razem chciał zobaczyć coś zupełnie innego. Ciekawość zawiodła go daleko na wschód. Do magicznej i niedostępnej Rosji. Zapraszamy do oglądania kolejnego sezonu programu „Kossakowski. Szósty zmysł”  w środy od 7 lutego o godzinie 20.35 (CET – Berlin, Paryż), 20.35 (CST – Chicago), 21.35 (EST – Nowy Jork) w ITVN Extra!

Po doświadczeniach z Polski i Ukrainy Przemek Kossakowski chce przekonać się czy w tematyce tajemniczych uzdrowień, mrocznych rytuałów, magii i znachorstwa istnieje jeszcze coś, co będzie w stanie go zaskoczyć. W tym celu odwiedzi Rosję. Przemierzy tysiące kilometrów. Spotka się z ludźmi, którzy na co dzień praktykują szeroko pojętą medycynę niekonwencjonalną i przetestuje ich rytuały na własnym ciele. Zwiedzi wielokulturową Odessę, koleją transsyberyjską spróbuje dostać się do odległej Syberii, pozna magów, wróżki, uzdrowicieli, jasnowidzów i szamanów. W kolejnych odsłonach programu przybliży ich sylwetki, pokaże ich relacje z pacjentami oraz postara się sprawdzić skuteczność alternatywnej medycyny.

W pierwszym odcinku tego sezonu zobaczą Państwo spotkanie ze słynnym mistrzem akupunktury. Czy kilkugodzinne czekanie w kolejce zakończy się sukcesem? Kossakowski przez przypadek trafi na ulicznego chiromantę. Okaże się, że wie o życiu Przemka bardzo dużo... Zapraszamy do oglądania ITVN Extra!

TEKST TTV

 

tvnpix