Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

KOSSAKOWSKI. NIEOCZYWISTE
Powrót do listy

KOSSAKOWSKI. NIEOCZYWISTE

PolecaneProgramy

KOSSAKOWSKI. NIEOCZYWISTE

 

Przemek Kossakowski to człowiek od zadań specjalnych . W  cyklu „Kossakowski. Nieoczywiste” będzie próbował odpowiedzieć m.in. na pytania: czy można  się rozczarować na niebiańskiej plaży, przeżyć koszmar z uśmiechem i chcieć więcej? Odpowiedzi poznamy na antenie ITVN Extra. 

KOSSAKOWSKI. NIEOCZYWISTEKOSSAKOWSKI. NIEOCZYWISTE
Foto: TVN

Przemysław Kossakowski szybko ochłonął po doświadczeniach minionego sezonu, podczas którego ekstremalnym próbom poddawał nie tylko swoje ciało, ale i psychikę. Żądny nowych wyzwań znów rusza w świat. Kolejne wyzwania? To byłoby zbyt oczywiste… Przemek Kossakowski tym razem na tropie nieoczywistości tego świata.

Dlaczego wybrał słynną tajska świątynię, gdzie udał się aby spotkać z mnichem wykonującym sakt yant, święty tatuaż? Czemu wraca do wydarzeń w pewnym tajnym londyńskim miejscu? Co przeżył w agencji dziwnych modeli? Tego wszystkiego dowiedzą się Państwo z programu „Kossakowski. Nieoczywiste”. Zapraszamy do ITVN Extra!

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW TTV

tvnpix