Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

DESERY DEKERA
Powrót do listy

DESERY DEKERA

PolecaneProgramy

DESERY DEKERA

Od 10 marca zapraszamy Państwa do ITVN Extra na nową, autorską produkcję stworzoną z myślą o wielbicielach słodkości na najwyższym poziomie.

Tomasz Deker, współwłaściciel ekskluzywnej sieci cukierni T. Deker Patissier & Chocolatier, trener Kadry Juniorów na Culinary World Cup, swoje doświadczenie zdobywał w najlepszych europejskich szkołach i cukierniach. Teraz słynny mistrz cukiernictwa swoim kunsztem podzieli się z widzami ITVN Extra. W każdym odcinku prowadzący przedstawi trzy przepisy na pyszne i proste desery. Przed kamerą przygotuje słodkości jak na przykład mus cytrynowy, opowie, jakie formy wybrać do pieczenia ciast czy jak zrobić ozdobne czekoladowe kosze.

Widzowie poznają nie tylko najnowsze trendy w cukiernictwie, ale również odkryją tajniki dobrego pieczenia. Ponadto, prowadzący program, w przystępny sposób podzieli się z pasjonatami kulinariów podstawowymi zasadami profesjonalnego cukiernictwa. Na „Desery Dekera” zapraszamy do ITVN Extra!

MATERIAŁY ©Kuchnia+

tvnpix