Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

BAGAŻ OSOBISTY
powrót do listy

BAGAŻ OSOBISTY

PolecaneProgramy

BAGAŻ OSOBISTY

 

W programie „Bagaż osobisty” dziennikarz Andrzej Sołtysik przeprowadza szczerze, często bardzo osobiste, rozmowy ze znanymi ludźmi. Tytułowy bagaż otwierają przed nim mi.in.: Piotr Zelt, Andrzej Iwan, Robert Gonera, Tomek Lipiński,  Adam „Nergal” Darski . Zapraszamy do ITVN Extra w czwartki od 1 lutego o godzinie 8.05 (CET – Berlin, Paryż), 8.05 (CST – Chicago), 9.05 (EST – Nowy Jork).

"Bagaż osobisty" to nieskomplikowana i kameralna rozmowa o życiu, które w pewnym momencie bohaterom Andrzeja Sołtysika znacznie się skomplikowało. Często wymagają od obu stron odwagi i dystansu do siebie - nawet proste pytania nie przechodzą łatwo przez gardło. Scenerią do tych dyskusji najczęściej jest Dworzec Centralny w Warszawie.

Każdy z ośmiu odcinków to inny bagaż do udźwignięcia, życiowe refleksje i poruszające emocje rozmówców. W pierwszym  z nich bohaterem będzie Andrzej Iwan. Kiedyś najlepiej kopał w piłkę, był w stanie pokonać każdego. Najlepszy piłkarz lat 70. i 80., dziś alkoholik, hazardzista i niedoszły samobójca. Jak się okazuje ciągle walczy o zwycięstwo, ale nie na boisku, a w życiu. Kto wygra ten mecz? Zapraszamy do ITVN Extra!

MATERIAŁY TVN

 

tvnpix