Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Powrót do listy

10 ZADAŃ SPECJALNYCH MICHELA MORANA

PolecaneProgramy

10 ZADAŃ SPECJALNYCH MICHELA MORANA

 

Michel Moran, znany kucharz i gwiazda TVN, w swoim nowym programie „10 zadań specjalnych Michela Morana” podpowie, jak przygotować wykwintny posiłek na specjalne okazje.

Obecnie wokół jedzenia powstało mnóstwo trendów, w których można się pogubić. Michel Moran pokaże, jak bezstresowo ze wszystkim zdążyć na przyjście gości. Program „10 zadań specjalnych Michela Morana” łączy naukę gotowania i zabawę z widzem.

W jakiej kolejności przyrządzać dania? Jak łączyć smaki tak, aby do siebie pasowały i były pomysłowe? Moran będzie przygotowywał cały kilkudaniowy posiłek jednocześnie. W ten sposób pokaże, że gotowanie na specjalną okazję wcale nie oznacza spędzenia w kuchni połowy dnia. Z jego pomocą spektakularny efekt można osiągnąć w zegarową godzinę.

W najbliższym odcinku zadaniem specjalnym Michela będzie gotowanie dla osób o wymagających i wybrednych żołądkach. Wykorzystując świeże warzywa, chude mięsa i bogactwo dostępnych kasz pokaże jak przyrządzić pyszny posiłek, który będzie przyjazny dla najdelikatniejszego żołądka. Kucharz zaproponuje przekąskę warzywną i kremowego kurczaka. Zapraszamy przed telewizory!

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW PRASOWYCH


TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW PRASOWYCH

tvnpix