Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Program Paryż CET

Poprzedni
Strefa czasowa: Paryż CET
drukuj
wstecz
 • Mała piękność 6

  Program przedstawia kulisy konkursów piękności dla dzieci. To historie uczestniczek w różnym wieku i z różnych środowisk, które z ogromnym zaangażowaniem walczą o tytuł królowych piękności. Wejdziemy do świata, który kieruje się bardzo twardymi zasadami. Poznamy, jak wyglądają przygotowaniom do konkursu. Zobaczymy dzieci, które za sprawą strojów, makijażu tracą swój naturalny wygląd.
 • Słodki biznes 10

  Buddy i jego rodzina wybierają się do Minnesoty, by przygotować się do otwarcia nowej cukierni. W biznesowym amoku, Buddy nie zapomina przygotować tortu dla swojego syna. Nowa cukiernia nie jest jednak jeszcze niestety w pełni przygotowania do pieczenia, więc Buddy będzie musiał improwizować. W Hoboken, Mauro i Madeline szykują jadalny zegar z kukułką.
 • Klan z Alaski

  Dziewięcioosobowa rodzina Brownów wychowała się i żyje z dala od cywilizacji. Mieszkając pośrodku alaskańskiej dziczy są zdani wyłącznie na siebie.
 • Schudnę dla Ciebie

  Vanessa to utalentowana piosenkarka, ale jej talent przyćmiewa waga. Ważąc ponad sto kilo, Vanessa nie ma odwagi wyznać swoich uczuć do Kyle'a. Postanawia schudnąć i wreszcie powiedzieć Kyle'owi, co czuje.
 • Jak to jest złowione? 2 JM

  Prowadzący – aktor, a prywatnie zapalony i utytułowany wędkarz – Olin Gutowski, opowie o metodach łowienia, udzieli porad, przedstawi najciekawsze miejsca do połowów w Polsce i za granicą. Program burzy stereotypowe postrzeganie wędkarstwa, jako sportu i stylu życia, w którym „mało” się dzieje. Wspólnie z Olinem przeżyjemy radości i smutki wielu wędkarskich przygód - w ciekawy, atrakcyjny sposób pokażemy widzom jak pięknym i fascynującym hobby może być wędkowanie.
 • Rewolucja w biznesie

  Seria dokumentalna pokazująca, w jaki sposób wymyślają nowe modele biznesowe w dynamicznie zmieniającym się świecie. W każdym odcinku mężczyźni i kobiety podzielą się swoją wiedzą i wizją w zakresie technologii cyfrowej, innowacji, zarządzania, obsługi klienta i odpowiedzialności.
 • Pan Toti 2

  Pan Toti to poszukiwacz skarbów. Na każdym kroku natyka się na tajemnicze znaleziska, dzięki którym przeżywa wiele przygód.
 • Byli sobie wynalazcy

  „Byli sobie wynalazcy” to kultowy, animowany serial popularno-naukowy, który w 26 odcinkach przybliża młodym widzom sylwetki wielkich wynalazców i ich osiągnięcia.
 • Księżniczka Hania i Grymasek

  „Księżniczka Hania i Grymasek" to pełna humoru seria, która opowiada o perypetiach małej księżniczki i jej przyjaciela, marudnego Grymaska. Hania i Grymasek poznają otaczający ich świat poprzez doświadczenie. Przeżywając kolejne przygody uczą się empatii, poznają własne możliwości, odkrywają korzyści płynące ze współpracy, dowiadują się jak ważne jest umieć wybaczać i dlaczego warto być pomocnym i nie wierzyć w plotki. Wrażliwa i bardzo ciekawa świata Księżniczka Hania zawsze znajdzie sposób, żeby sobie poradzić w trudnej sytuacji. Jej optymizm i pomysłowość udzielają się nawet Grymaskowi, który widzi wszystko w czarnych kolorach. Czy pomimo różnic uda się im zaprzyjaźnić? Co powiedzą Tata Król i Mama Królowa, gdy zobaczą Grymaska? Czy przyjaciel Hani - Franek polubi marudne stworzonko? Mali widzowie dowiedzą się wszystkiego, oglądając serię przygód tej niezwykle sympatycznej pary. Oprócz tego w filmie występują: Mama Królowa, która z pasją oddaje się rządzeniu Królestwem, Tata Król, którego pasją są magiczne sztuczki marzy o tym, by z kapelusza wyczarować królika, troskliwa i wyrozumiała Ochmistrzyni Viola, oraz przyjaciel Hani - Franek, który często pomaga w kuchni i kto wie, czy w przyszłości nie zostanie kucharzem.
 • Dzielny Lew Eryk 4

  "Dzielny Lew Eryk 4" to kolejny sezon bajki dla maluchów, która w humorystyczny sposób pokazuje sytuacje, mogące spotkać każdego kilkulatka. W życiu lwa Eryka nadciągają duże zmiany. Rodzice oznajmiają mu, że niedługo zostanie starszym bratem. W głowie naszego bohatera pojawi się niepokojąca myśl, czy nadal będzie dla rodziców najważniejszy? Jak Eryk zareaguje na fakt, że zamiast wymarzonego brata, kompana chłopięcych zabaw, urodzi mu się siostra? Pokazujemy czas oczekiwania, konfrontujemy wyobrażenia Eryka z doświadczeniami jego przyjaciół z przedszkola, którzy chcą go przygotować na nową rzeczywistość. Wynikają z tego zabawne nieporozumienia. Rodzice jak zawsze starają się synkowi okazać dużo wsparcia. Relacja z tatą staje się teraz szczególnie ważna. Wspólnie przygotowują dom na pojawienie się kolejnego członka rodziny. Kiedy rodzi się siostrzyczka dużo się zmienia. I jest inaczej niż to sobie Eryk wyobrażał. Pokazujemy, jak Eryk odnajdzie się w nowej roli, zaprezentujemy pomysły rodziców i pani Matyldy na oswojenie i rozładowanie różnych, czasem trudnych emocji.
 • Było sobie życie

  „Było sobie życie” to kultowy, animowany serial popularno-naukowy, który w 26 odcinkach opowiada o tym, jak funkcjonuje ludzki organizm.
 • pytAnia 2 - Reese Witherspoon

 • Sekrety sportu

  Eksperci przedstawią naukowe i technologiczne podłoże sportu a polscy sportowcy opowiedzą o najtrudniejszych chwilach w trakcie zawodów.
 • Jestem z Polski N

  W tym odcinku zabierzemy Was w podróż w rytmie samby, na rozgrzane słońcem wybrzeże Brazylii. Przewodniczką po tym barwnym i egzotycznym świecie będzie Hania Zborowska Neves. Ta, pochodząca ze znanej aktorskiej rodziny, pełna pozytywnej energii dziewczyna, 13 lat temu wyjechała za głosem serca do brazylijskiej Fortalezy. Wraz ze swoim mężem Danielem, są szczęśliwymi rodzicami dwóch uroczych córeczek. Hanna która nie bała się wejść do brazylijskiego więzienia na polski dowód osobisty, by pomóc rodakom w potrzebie, pełni też funkcję – Konsula Honorowego RP. Nasza bohaterka odkryje przed Wami kulisy tego zajęcia. Hania odsłoni też przed naszymi kamerami świat swoich codziennych zajęć – od porannego treningu w butach na sprężynach, przez wizytę w rodzinnej firmie, gdzie współpracuje z mężem i teściową, po imprezę urodzinową w iście brazylijskim stylu. Udamy się także na plażę, słynącą ze sportów wodnych, pysznych owoców morza oraz… skąpo okrytych ciał. Zobaczcie, jak wygląda życie Polki w Brazylii. Zapraszamy do oglądania „Jestem z Polski” w Travel Channel.
 • Świat szeroko otwarty

  W tym odcinku „Świata szeroko otwartego” zwiedzamy Włochy.Zaczniemy od poznania tajników włoskiej kawy – wyznacznika prawdziwie włoskiego stylu życia. Następnie poznamy neapolitańską pizzę. Podejrzymy mistrzów pizzy przy pracy. Kolejnym przystankiem w tej włoskiej podróży będzie Turyn, bo to w nim znajduje się wyjątkowy budynek - las. Ale to nie wszystkie atrakcje tego kraju, bo Włochy to także alpejskie miasteczka, jazda i skoki narciarskie.W drugiej części Ula Chincz przybliży sylwetkę włoskiej dziennikarki i pisarki Darii Bignardi.
 • Polska na patelni

  Laura relaksuje się dziergając koronki. Sielankę przerywa wygłodniały mąż Zdzisław, który wrócił z synem z przydomowej kopalni bursztynu. Po namowach Laura zgadza się ugotować kurpiowską kapustę z kaszą zamiast makaronu. W odwiedziny wpada Eliza i postanawia pomóc przy gotowaniu. Wspólnie wyruszają narwać szczawiu do dania. Za koronkowe kolczyki z bursztynem Eliza zostawia prezent - psiwo kozicowe. Podczas obiadu Laura zbiera od męża same pochwały za kapustę, jak spod ręki mamy.Michał spod Łysej Góry zabija czas zabawą z dziećmi na trzepaku. Harce przerywa żona Ania. Wysyła ojca po ziemniaki do ogrodu. Raz w tygodniu obiad musi być regionalny. Na obiad Ania z córką i babcią Czesią szykują więc świętokrzyskie prazoki. Smażenia prazoków podejmuje się Michał z rozbawionymi dziećmi. Idealne wydaje się palenisko za domem. Rozpalają ogień i szykują rodzinie obiad. Ania z mamą donoszą maślankę i zasmażkę dla lepszego smaku. Dzieci to uwielbiają.
 • Jakubiak rodzinnie 2

  "Jakubiak rodzinnie" to program z udziałem Tomasza Jakubiaka. W tej serii znany szef kuchni zaprosi widzów do siebie i przedstawi członków swojej rodziny: mamę, tatę, siostrę i narzeczoną. Wraz z nimi w każdym odcinku zaprezentuje widzom proste pomysły na śniadanie, obiad i kolację. Jedzenie będzie przede wszystkim pretekstem do spotkań z bliskimi i inspiracją do rozmów. Jednocześnie program uzupełnią anegdoty z życia Tomasza oraz cenne wskazówki dla każdego, kto chce gotować dla swojej rodziny!
 • Kosmiczne kolonie

  Życie ludzkie nie przetrwa na Ziemi na zawsze. Ostatnie odkrycia wody na biegunach Księżyca i lodu na Marsie zachęciły instytucje do prowadzenia projektów osiedlania się na powierzchni Księżyca lub czerwonej planety. Dokument bada wyzwania, jakie wiążą się z życiem poza Ziemią: niska grawitacja, brak atmosfery, skrajne temperatury i narażenie na promieniowanie kosmiczne. Pomimo zagrożeń istnieją już projekty w toku, takie jak ESA Moon Village. NASA i SpaceX prowadzą projekty osiedlania ludzi na Marsie. Jednak możliwość życia na tej planecie jest skomplikowana z powodu ogromnej odległości od Ziemi. Loty kosmiczne trwają od sześciu do dziewięciu miesięcy, a ekspozycja na promieniowanie kosmiczne i zerowa grawitacja mogą okazać się śmiertelne dla astronautów. Ta oszałamiająca mini-seria pokazuje wszystkie aktualne projekty kolonizacji kosmosu.
 • Strażacy 24h JM

  Strażacy codziennie ryzykują swoje zdrowie i życie niosąc pomoc innym. Prawdziwe akcje, skromni bohaterowie, realne niebezpieczeństwo. W programie "Strażacy 24h" nie ma reżysera – tu scenariusz pisze rzeczywistość. Kamery towarzyszą brygadom Ochotniczych Straży Pożarnych z całej Polski, pokazując wyzwania, z którymi muszą mierzyć się każdego dnia. W ich zawodzie nie ma taryfy ulgowej. Oni nie mają czasu na odpoczynek. Często nawet najkrótsza chwila nieuwagi może mieć tragiczne konsekwencje. A jak wygląda ich życie po służbie? Czym się zajmują? Jakie mają pasje? Jak funkcjonują współcześni bohaterowie, dla których życie i zdrowie innych jest ważniejsze niż ich własne?
 • Ekspedycja - odkrywcy drugiej natury

  W reality-show „Ekspedycja - odkrywcy drugiej natury” wystąpi osiemnastu uczestników, którzy zostali wyłonienie w ogólnopolskim castingu. Pod okiem ekspertów - psycholog Ingi Nowak-Duszy i byłego żołnierza GROM-u Navala - przejdą szkolenie ze sztuki przetrwania w Bieszczadach. Zostanie w nim wyłonionych sześciu uczestników, którzy wyruszą na tajemniczą bezludną wyspę, a relacje z tej wyprawy będzie można śledzić w programie.
 • Patent na kasę N

  W tym odcinku "Patent na kasę" dowiecie się jak zaoszczędzić na lodówce, poznacie sekrety ecodrivingu, kelnera, który nie wlewa za kołnierz, czy jak chodzić na siłkę za free.
 • Ostre cięcie 8

  W tym odcinku „Ostrego cięcia” udamy się wraz Andrzejem Wierzbickim i Tomaszem Schmidtem do Żukowa, gdzie ma swój salon Anita. Właścicielka lokalu od zawsze chciała być fryzjerką i dopięła swego. W jej zakładzie klientów obsługuje dość liczna, jak na tak mały obiekt, grupka uczniów. Regularnie biznesu dogląda mąż właścicielki, który dba o porządek, przeprowadza konsultacje z personelem i wymierza konsekwencje. Wydawać by się mogło, że tak zadbany salon prosperuje bez zarzutu. Na naszych ekspertach nie robią wrażenia dyplomy. Za to są mocno wyczuleni na brak profesjonalnego przygotowania do obsługi klienta. Już na wejściu Andrzej zaczął robić porządki. Tomek zaś postanowił rozgryźć układ żona- mąż i jego wpływ na rozwój biznesu, a raczej jego brak. Jak się okazało nikt nie wie za co jest odpowiedzialny. Uczniowie marnują tu czas, bo nie zdobywają oczekiwanych fachowych umiejętności. Bo nie mają od kogo… Nasz duet fryzjerów miał pełne ręce roboty, a nerwy ciężko ko było utrzymać na wodzy. O losie salonu zdecyduje Anna Powierza, której włosy są oczkiem w głowie, zwłaszcza, że nie są najłatwiejsze do układania.
 • Królowe życia 3

  W czwartym odcinku widzowie „Królowych życia”, poznają odważne twarze bohaterów programu. Rafał i Gabriel postanowią odmienić wygląd i podejście do świata pewnej kobiety. Zadanie trudne i odpowiedzialne, a efekt końcowy sam odpowie na pytanie, czy było warto. Dagmara zawalczy z ludzką bezmyślnością i skrajnym brakiem odpowiedzialności. Walka będzie męcząca i nierówna, bo głupcowi trudno przemówić do rozsądku. Czy uda Jej się uratować uwięzionego psa ? Nowa Królowa Inga będzie musiała zmierzyć się ze swoim największym lękiem – igłą. W czwartym odcinku będą łzy szczęścia i bezradności, będzie miłość i nienawiść, na pewno będą sukcesy i możliwe, że też porażki. Samo życie w „Królowych życia”.
 • Kossakowski. Wtajemniczenie 4

  Przemek Kossakowski po latach wraca na Ukrainę, by sprawdzić, czy istnieją tam jeszcze prawdziwi czarownicy, wierni pradawnym tradycjom. Na Ukrainie od jakiegoś czasu trwa moda na szamanizm, w telewizji pojawiają się programy dla czarowników, którzy demonstrują swoje magiczne umiejętności. Są tam prawdziwymi celebrytami. Z dala od tego zgiełku istnieje kolebka tradycyjnej medycyny i magii – Huculszczyzna. To właśnie tam Przemek będzie próbował dotrzeć do prawdziwych czarowników, którzy potrafią zaklęciem rzucić na kogoś urok a nawet doprowadzić do jego śmierci.
 • Przepis na sukces 3

  Stół na Szwedzkiej we Wrocławiu Stół na Szwedzkiej to niezwykły lokal w którym nie ma menu! Goście, którzy tu przyjdą poddawani są drobiazgowemu wywiadowi, który przeprowadza z nimi właściciel. Kiedy dowie się, co lubią, serwuje im za każdym razem inne danie. Sekret tkwi w niezwykłych umiejętnościach i intuicji kulinarnej Grzegorza, który rządzi i zawiaduje całym lokalem.Stół na Szwedzkiej jest też wyjątkowy ze względu na swoją lokalizację - położony jest w środku osiedla, w sercu miasta i trafić tu jest naprawdę bardzo trudno. Tym bardziej cieszy, że stoliki są zawsze pełne i umawiać się na posiłek trzeba zawsze ze sporym wyprzedzeniem.
 • Przyślij przepis

  Na wspólne gotowanie wybraliśmy się do Sylwii Pędziwiatr i Stefana Vjekoslava, polsko-chorwackiego małżeństwa o niezwykłym temperamencie! Wspólne gotowanie zaczęliśmy w ich pruszkowskim mieszkaniu od "śniadania mistrzów", czyli makaronu z łososiem, groszkiem i serem. Stefan zrobił cuspajz, czyli duszoną młodą kapustę z boczkiem i ziemniakami. Drugą część dnia spędzliśmy na wspólnym grillowaniu. Jak się okazuje, grillowanie to nie tylko nasza polska specjalność, Chorwaci są w tym równie dobrzy i gdy tylko mają okazję, zabierają rodzinę na wspólne gotowanie w plenerze. Na grilla Stefan przygotował szaszłyki z marynowanego kurczaka i boczku, z papryką, cukinią i cebulą. Sylwia natomiast zaproponowała polską kaszankę z marynowaną cebulą i aromatyczny ser camembert z ziołami.
 • wieczór
 • Sexy kuchnia Magdy Gessler 5

  Magda Gessler uwielbia klasyki światowych kuchni, ale wykonane po swojemu. Tym razem w „Sexy kuchni” na stole pojawi się kawał polędwicy wołowej pieczonej pod pierzynką z pesto. Prowadząca zdradzi przepis na domowe pesto, które niegdyś robiła jej babcia. Polędwicę upiecze z ziemniakami z dodatkiem pieczonych pomidorów. Po sytej kolacji przyjdzie czas na słodki deser. Magda wybierze włoskie tiramisu. Deser zaserwuje po polsku, bo zamiast mascarpone wybierze twaróg, a w miejsce kawy trafią maliny. Ten owocowy obłęd z pewnością osłodzi wieczór we dwoje!
 • Schudnę dla Ciebie

  Vanessa to utalentowana piosenkarka, ale jej talent przyćmiewa waga. Ważąc ponad sto kilo, Vanessa nie ma odwagi wyznać swoich uczuć do Kyle'a. Postanawia schudnąć i wreszcie powiedzieć Kyle'owi, co czuje.
 • Efekt motyla

  Serial dokumentalny pokazujący, jak wydarzenia znikomej wagi zmieniły oblicze świata. Rewolucje, skoki technologiczne lub największe wstrząsy społeczne były często spowodowane nieistotnymi decyzjami. Kim byśmy obecnie byli bez Kopernika czy Darwina? Czym byłaby Europa bez Churchilla? Poprzez oryginalną animację i spektakularne rekonstrukcje mamy możliwość przyjrzeć się zmienionemu biegowi historii.
 • Efekt motyla

  Serial dokumentalny pokazujący, jak wydarzenia znikomej wagi zmieniły oblicze świata. Rewolucje, skoki technologiczne lub największe wstrząsy społeczne były często spowodowane nieistotnymi decyzjami. Kim byśmy obecnie byli bez Kopernika czy Darwina? Czym byłaby Europa bez Churchilla? Poprzez oryginalną animację i spektakularne rekonstrukcje mamy możliwość przyjrzeć się zmienionemu biegowi historii.
 • Nauka odpowiada

  Wszystkie odpowiedzi na pytania naukowe, które zawsze chciałeś zadać. Dlaczego niebo jest niebieskie? Co sprawia, że czekolada jest tak smaczna? Od codzienności do niezwykłych zjawisk.
 • O mały włos...

  Kochanka męża Iwony zaprowadza swoje porządki w jej salonie. Tymczasem Patryk przywozi odnalezionego wspólnika do miasteczka. Oskar wyznaje, że rzuciła go narzeczona, a zdjęcia z Azji to fotomontaż. Daniel zazdrosny o szefa podejrzewa go o związek z Oskarem. Do salonu Iwony przychodzą koleżanki Aneczki – nowej menadżerki, córki miejscowej bizneswoman, z którą prowadzi interesy jej kochanek. W tym samym czasie w konkurencyjnym salonie, Burmistrz próbuje ogarnąć swojego rozbrykanego wnuka Franusia. Towarzyszy mu córka, która adoruje Patryka. Kiedy Iwona kłóci się mężem, jedna z koleżanek Aneczki kaleczy Żanetkę nożyczkami, które fryzjerka usiłuje jej wyrwać. Nagle wspólnik Patryka znika. Okazuje się, że spiknął się z panem Witkiem i synem Iwony Łukaszem i razem rozprawiają na ławeczce na rynku. Dochodzi do kłótni podczas której sytuację ratuje Łukasz odwracając uwagę kłócących się mężczyzn. W salonie Iwony odbywa się fryzjer party. Jego finał jest dramatyczny dla koleżanek Aneczki. Wyglądające jak czupiradła rano odbiera matka, która zrywa wszelkie umowy z Andrzejem. Ten zdenerwowany robi awanturę żonie, którą wybawiają najpierw Patryk, a następnie Proboszcz wezwany przez pana Witka.
 • Dziewczyny z Hollywood 2-Juliette Binoche

  Juliette Binoche
 • Klan z Alaski

  Dziewięcioosobowa rodzina Brownów wychowała się i żyje z dala od cywilizacji. Mieszkając pośrodku alaskańskiej dziczy są zdani wyłącznie na siebie.
 • Gangsterzy w białych kołnierzykach

  Clark Rockfeller, Hunter Moore, Allen Stanford – czy te nazwiska brzmią znajomo? Każdy z nich stał się sławny w wyniku swojej kryminalnej działalności. Mieszanka sprytu, inteligencji, i emocjonalnej oziębłości uczyniła z nich przestępców niemal doskonałych. Udało im się oszukać cały system i stworzyć własne imperia. W każdym odcinku serii odkrywamy niesamowite historie: machinacje z Wall Street, afery na światowym rynku wina, fałszerstwa słynnych dzieł sztuki. Nagrania prywatne, zeznania świadków i opowieści przyjaciół słynnych przestępców umożliwią nam prześledzenie ich niezwykłej „kariery”.
 • Królowe życia 3

  W czwartym odcinku widzowie „Królowych życia”, poznają odważne twarze bohaterów programu. Rafał i Gabriel postanowią odmienić wygląd i podejście do świata pewnej kobiety. Zadanie trudne i odpowiedzialne, a efekt końcowy sam odpowie na pytanie, czy było warto. Dagmara zawalczy z ludzką bezmyślnością i skrajnym brakiem odpowiedzialności. Walka będzie męcząca i nierówna, bo głupcowi trudno przemówić do rozsądku. Czy uda Jej się uratować uwięzionego psa ? Nowa Królowa Inga będzie musiała zmierzyć się ze swoim największym lękiem – igłą. W czwartym odcinku będą łzy szczęścia i bezradności, będzie miłość i nienawiść, na pewno będą sukcesy i możliwe, że też porażki. Samo życie w „Królowych życia”.
 • Seks po polsku

  „Seks po polsku” to show z udziałem seksuologów, w którym będą oni pomagać parom w ich łóżkowych problemach! Ekspertami w programie będą Ryszard Smoliński, Katarzyna Bartak-Surówka i Krzysztof Tryksza. Będą poruszać między innymi takie tematy jak dochowanie wierności, kłopoty z popędem seksualnym podczas ciąży i po urodzeniu dziecka czy przedwczesny wytrysk. Role osób borykających się z danym problemem będą odgrywać aktorzy.
 • O mały włos...

  Kochanka męża Iwony zaprowadza swoje porządki w jej salonie. Tymczasem Patryk przywozi odnalezionego wspólnika do miasteczka. Oskar wyznaje, że rzuciła go narzeczona, a zdjęcia z Azji to fotomontaż. Daniel zazdrosny o szefa podejrzewa go o związek z Oskarem. Do salonu Iwony przychodzą koleżanki Aneczki – nowej menadżerki, córki miejscowej bizneswoman, z którą prowadzi interesy jej kochanek. W tym samym czasie w konkurencyjnym salonie, Burmistrz próbuje ogarnąć swojego rozbrykanego wnuka Franusia. Towarzyszy mu córka, która adoruje Patryka. Kiedy Iwona kłóci się mężem, jedna z koleżanek Aneczki kaleczy Żanetkę nożyczkami, które fryzjerka usiłuje jej wyrwać. Nagle wspólnik Patryka znika. Okazuje się, że spiknął się z panem Witkiem i synem Iwony Łukaszem i razem rozprawiają na ławeczce na rynku. Dochodzi do kłótni podczas której sytuację ratuje Łukasz odwracając uwagę kłócących się mężczyzn. W salonie Iwony odbywa się fryzjer party. Jego finał jest dramatyczny dla koleżanek Aneczki. Wyglądające jak czupiradła rano odbiera matka, która zrywa wszelkie umowy z Andrzejem. Ten zdenerwowany robi awanturę żonie, którą wybawiają najpierw Patryk, a następnie Proboszcz wezwany przez pana Witka.
 • Makłowicz w drodze 4

  Tropem literackich bohaterów Josefa Rotha docieramy z Robertem Makłowiczem „na koniec świata” – do miasta Brody, wschodniego pogranicza dawnej Galicji, w którym pisarz się urodził. Bardziej odległą przeszłość odnajdujemy w Podhorcach, pocztówkowej pamiątce po polskiej magnaterii, gdzie Robert gotuje zupę sprzed wieków – barszcz zielony. W górskiej kolibie w Karpatach kosztujemy wędzonego pstrąga, policzki i flaczki cielęce, pierogi z rybą i boczkiem oraz dziczyznę aromatyzowaną szyszkami. W drodze do Lwowa odwiedzamy nagradzaną na międzynarodowych konkursach ekologiczną pasiekę w Stebnyku. Przed finałem będzie jeszcze pieczony prosiak, papryczki faszerowane serem, cielęcina w sosie musztardowym i trzy oryginalne ciastka z kawą.
 • Zawodowcy

  Poznaj bohaterów nowego programu. Trzy różne ekipy, trzy różne zawody, jeden wspólny mianownik – ogromne ryzyko, wynikające z wykonywanej pracy. Alpiniści, drwale i rybacy mają je we krwi. W swoich branżach wyróżniają się zdumiewającą siłą fizyczną, sprytem, odwagą i odpornością na stres. Kim są? Gdzie pracują? Co robią na co dzień? Prawdziwi mężczyźni, o których mowa, nie boją się ciężkiej i niebezpiecznej pracy.
 • Jak to jest złowione? 2 JM

  Prowadzący – aktor, a prywatnie zapalony i utytułowany wędkarz – Olin Gutowski, opowie o metodach łowienia, udzieli porad, przedstawi najciekawsze miejsca do połowów w Polsce i za granicą. Program burzy stereotypowe postrzeganie wędkarstwa, jako sportu i stylu życia, w którym „mało” się dzieje. Wspólnie z Olinem przeżyjemy radości i smutki wielu wędkarskich przygód - w ciekawy, atrakcyjny sposób pokażemy widzom jak pięknym i fascynującym hobby może być wędkowanie.
 • Kossakowski. Wtajemniczenie 4

  Przemek Kossakowski po latach wraca na Ukrainę, by sprawdzić, czy istnieją tam jeszcze prawdziwi czarownicy, wierni pradawnym tradycjom. Na Ukrainie od jakiegoś czasu trwa moda na szamanizm, w telewizji pojawiają się programy dla czarowników, którzy demonstrują swoje magiczne umiejętności. Są tam prawdziwymi celebrytami. Z dala od tego zgiełku istnieje kolebka tradycyjnej medycyny i magii – Huculszczyzna. To właśnie tam Przemek będzie próbował dotrzeć do prawdziwych czarowników, którzy potrafią zaklęciem rzucić na kogoś urok a nawet doprowadzić do jego śmierci.
 • Patent na kasę N

  W tym odcinku "Patent na kasę" dowiecie się jak zaoszczędzić na lodówce, poznacie sekrety ecodrivingu, kelnera, który nie wlewa za kołnierz, czy jak chodzić na siłkę za free.
 • Mała piękność 6

  Program przedstawia kulisy konkursów piękności dla dzieci. To historie uczestniczek w różnym wieku i z różnych środowisk, które z ogromnym zaangażowaniem walczą o tytuł królowych piękności. Wejdziemy do świata, który kieruje się bardzo twardymi zasadami. Poznamy, jak wyglądają przygotowaniom do konkursu. Zobaczymy dzieci, które za sprawą strojów, makijażu tracą swój naturalny wygląd.
 • Lotnisko

  190 tysięcy startów i lądowań. 18 milionów pasażerów rocznie. 46 przewoźników z całego świata. 42 operacje lotnicze co godzinę. 9 tysięcy pracowników w 30 różnych zawodach pracujących 24 godziny na dobę. Tak funkcjonuje największy port lotniczy w Polsce. Warszawski port lotniczy jest największy w Polsce. To potężny organizm funkcjonujący na pełnych obrotach przez 24 godziny na dobę, 365 dni w roku. To także skomplikowane, obostrzone surowymi przepisami procesy oraz praca setek profesjonalistów i pasjonatów, na barkach których spoczywa bezpieczeństwo milionów pasażerów. ITVN wszystko to pokaże w ośmioodcinkowej serii z Discovery Channel w całości poświęconej Lotnisku Chopina. Sprawdzimy, jak trudnym i odpowiedzialnym zadaniom muszą stawić czoła jego pracownicy. Telewizyjne kamery będą im towarzyszyć w wykonywaniu codziennych obowiązków, dotrą w niepokazywane dotąd miejsca i pokażą przebieg procesów, których na co dzień nie widzą pasażerowie.
 • Poród z zaskoczenia

  Dziwne, zabawne, a także wzruszające opowieści rodziców, których dzieci przyszły na świat w niespodziewanych okolicznościach.
 • Detektywi. Na zlecenie 5 N

  Biuro detektywistyczne prowadzone przez Marzenę Fliegel, Macieja Friedka i Krzysztofa Dzioba nie narzeka na brak klientów. Detektywi to prawdziwi policjanci, z wieloletnim doświadczeniem. Wciąż napływają nowe zlecenia. Codziennie zgłaszają się ludzie, dla których pomoc detektywów jest jedyną nadzieją, czy wręcz ostatecznością na rozwiązanie ich spraw… Zdarza się, że z pozoru śmieszne czy banalne przypadki okazują się bardzo niebezpieczne. Trafiają się również historie poruszające, które wymagają wyjątkowego potraktowania, które na zawsze zapadają w pamięci.
 • TRWA

  Jak to jest złowione? 2 JM

  Prowadzący – aktor, a prywatnie zapalony i utytułowany wędkarz – Olin Gutowski, opowie o metodach łowienia, udzieli porad, przedstawi najciekawsze miejsca do połowów w Polsce i za granicą. Program burzy stereotypowe postrzeganie wędkarstwa, jako sportu i stylu życia, w którym „mało” się dzieje. Wspólnie z Olinem przeżyjemy radości i smutki wielu wędkarskich przygód - w ciekawy, atrakcyjny sposób pokażemy widzom jak pięknym i fascynującym hobby może być wędkowanie.
dalej
Zobacz program innych kanałów: