Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

ZŁOMOWISKO PL 2

Polecane | Programy |
ZŁOMOWISKO PL 2
ZŁOMOWISKO PL 2  Foto: TVN

ZŁOMOWISKO PL 2

Program, Polska

Uwielbiana przez widzów seria „Złomowisko PL” to niezwykły program, pokazujący prawdziwe historie ludzi, których życie kręci się wokół złomu. W odcinkach drugiego sezonu nie brakuje barwnych postaci, jakie pojawiły się już poprzednio, m.in. Grzegorz, w branży znany jako „król autokasacji” czy Marek – popularny „Krzykacz”. Kamery odwiedziły również zupełnie nowe, nieznane wcześniej widzom złomowisko,  kierowane przez dwóch bardzo przedsiębiorczych braci. Jak nowi bohaterowie radzą sobie z utylizacją złomu? Czy stalowym wkrętakiem można odkręcić butelkę? Zapraszamy do iTVN Extra w poniedziałki o godzinie 18.20 (CET – Berlin, Paryż), 18.20 (CST – Chicago), 19.20 (EST – Nowy Jork).

ZŁOMOWISKO PL 2ZŁOMOWISKO PL 2
Foto: TVN

ZŁOMOWISKO PL 2ZŁOMOWISKO PL 2
Foto: TVN

Handel złomem to ciężki kawałek chleba. Światowe ceny surowców ciągle idą w dół, a interes staje się coraz mniej opłacalny. Nawet wielkie inwestycje w złom, na których kiedyś można było zarobić okrągłą sumkę, teraz często przynoszą straty. Zimowa aura jedynie komplikuje pracę – błoto, śnieg i deszcz sprawiają, że chwilami praca na złomowisku staje się niemożliwa. Jednak wszystkie te problemy nie psują humorów bohaterom programu. W końcu to prawdziwi fani metalu! W drugiej serii programu powracają znani już widzom Discovery Channel pracownicy złomowiska we Wiązownej. Zobaczymy, w jaki sposób Grzegorz –„król autokasacji” – poradzi sobie z wielkim transporterem opancerzonymi jak spróbuje wzbogacić swoje doświadczenie w złomowaniu. Przekonamy się, czy równie głośny, co Marek „Krzykacz”, jest jego brat bliźniak i dowiemy się więcej o sposobach utylizacji... torów kolejowych! Druga seria „Złomowiska PL” to również zupełnie nowe przedsiębiorstwo i nowi bohaterowie. Właściciele firmy „Piotrostal” staną przed karkołomnym zadaniem zezłomowania tramwajów. Czy na tym trudnym zleceniu uda im się wyjść na czysto? Program „Złomowisko PL” to unikalna podróż w świat ludzi, którzy wiedzą, że na odpadach można zarobić pieniądze. Zobacz z bliska, jak naprawdę funkcjonuje ten „brudny” interes!

 

 

Więcej na www.itvnextra.pl

TEKST TVN

KOSSAKOWSKI. WTAJEMNICZENIE
Następny artykuł:

KOSSAKOWSKI. WTAJEMNICZENIE

tvnpix