Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

ZIELONA REWOLUCJA MARTY DYMEK

Polecane | Programy |
ZIELONA REWOLUCJA MARTY DYMEK
ZIELONA REWOLUCJA MARTY DYMEK  Foto: Kuchnia+

ZIELONA REWOLUCJA MARTY DYMEK

Marta Dymek, autorka dwóch książek kucharski i popularnego bloga „Jadłonomia”, w kolejnym sezonie programu „Zielona rewolucja Marty Dymek” zdradzi przepisy na ulubione wegańskie potrawy. Zapraszamy na kulinarne inspiracje do ITVN Extra w piątki od 7 września o godzinie 20.10 (CET – Berlin, Paryż), 20.10 (CDT – Chicago), 21.10 (EDT – Nowy Jork). 

ZIELONA REWOLUCJA MARTY DYMEK ZIELONA REWOLUCJA MARTY DYMEK
Foto: Kuchnia+

W każdym odcinku Marta stanie przed wyzwaniem zarażenia swojego gościa kuchnią roślinną i przekonania go, że wegańskie przepisy są równie pyszne, co te tradycyjne. Najpierw prowadząca odwiedzi gościa, a potem w studio przygotuje dla niego wegańską ucztę. Czy uda się jej przekonać, że dania bezmięsne są równie dobre?

Nie będzie łatwo! Blogerka spotka się z prawdziwymi mięsożercami m.in właścicielem burgerowni lub szefem kuchni - Aleksandrem Baronem. Odwiedzi też złotego medalistę z Pekinu Piotra Małachowskiego, szefa kuchni WARSu, a nawet kucharki z baru mlecznego, które wcale nie są przekonane do wegańskich przepisów. Za każdym razem prowadząca przygotuje dwa dania, opowiadając o składnikach i przyprawach najważniejszych w roślinnej kuchni, a potem gotowe potrawy zaserwuje swoim wymagającym gościom. Będzie się działo!

TEKST Kuchnia+

TESTERZY
Następny artykuł:

TESTERZY

tvnpix