Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

WYMARZONE OGRODY

Polecane | Programy |
WYMARZONE OGRODY
WYMARZONE OGRODY  Foto: TVN

WYMARZONE OGRODY

Program, Polska, rok produkcji: 2018

"Wymarzone ogrody" to program, w którym dwie siostry - Iza i Olga - w kilka dni przeprowadzają metamorfozy miejskich ogródków i tarasów. Dziewczyny tworzą nowoczesne, ale zarazem przytulne przestrzenie, uwzględniając oczywiście preferencje właściciela ogrodu. W każdym odcinku powstanie zupełnie inna przestrzeń. Zapraszamy do ITVN Extra w czwartek o godzinie 19.10 (CET – Berlin, Paryż), 19.10 (CST – Chicago), 20.10 (EST – Nowy Jork).

WYMARZONE OGRODYWYMARZONE OGRODY
Foto: TVN
WYMARZONE OGRODYWYMARZONE OGRODY
Foto: TVN

Dwie siostry - Iza i Olga - w kilka dni przeprowadzają metamorfozy miejskich ogródków i tarasów. Dziewczyny tworzą nowoczesne, ale zarazem przytulne przestrzenie, uwzględniając preferencje właściciela ogrodu. Czasem dla dzieci, czasem dla miłośników kwiatów, a kiedy indziej dla osób lubiących wypoczywać i urządzać przyjęcia. Miejski ogród może być też miejscem uprawy warzyw. W każdym odcinku powstanie zupełnie inna przestrzeń. Do wykonania niektórych elementów potrzeba będzie dodatkowego wsparcia. Siostry korzystają z pomocy taty, który jest złotą rączką. Wspólnymi siłami w kilka dni są w stanie wyczarować dla właścicieli idealne miejsce do relaksu na łonie natury i stworzyć magiczną atmosferę. W programie poznamy także mnóstwo praktycznych i uniwersalnych porad."

W pierwszym odcinku poznamy rodzinę Serafinów z podwarszawskiego Józefosławia. Asia i Tomek mają trójkę dzieci: Julę i bliźniaczki, Maję i Alę. Zapracowani rodzice nie mają sił, żeby zajmować się ogrodem, więc zamienił się w zaniedbaną przestrzeń, w której nikt nie chce spędzać czasu. Dodatkowo w ogrodzie jest skarpa, która jest źródłem wielu niebezpiecznych sytuacji. Marzeniem dziewczynek jest zjeżdżalnia a dla zajętych rodziców idealnie byłoby, gdyby mieli miejsce tylko dla siebie. Czy Olga i Iza zamienią ten ogród w przestrzeń, gdzie rodzice znajdą chwilę wytchnienia, a trzy energiczne dziewczynki miejsce do zabawy?

TEKST TVN

DAREK SOLO
Następny artykuł:

DAREK SOLO

tvnpix