Aktualności

powrót do listy

WIOSENNE NOWOŚCI NA ITVN EXTRA!

Polecane | Programy |
WIOSENNE NOWOŚCI NA ITVN EXTRA!
ODKRYCIA MAGDY GESSLER  Foto: TVN

WIOSENNE NOWOŚCI NA ITVN EXTRA!

ITVN Extra to najlepsze polskie i zagraniczne programy tematyczne! Wiosnę rozpoczynamy z nowymi sezonami ulubionych programów kulinarnych, podróżniczych i lifestyle. Wrócą też ulubieni prowadzący: Dorota Szelągowska, Magda Gessler, czy Tomasz Jakubiak. Nie zabraknie autentycznych historii nietypowych bohaterów i często kontrowersyjnych tematów. Co widzowie zobaczą w nadchodzącym sezonie?

DOMOWE REWOLUCJEDOMOWE REWOLUCJE
Foto: TVN

Dorota Szelągowska powraca po raz 3.! W kolejnym sezonie „Domowych rewolucji" ekspertka spełni marzenia tych, którzy mają dość swoich mało funkcjonalnych przestrzeni, starych mebli i niemodnych dodatków, remontując wnętrza. Projektantka wnętrz jak tajfun wymiecie wszystkie niechciane meblościanki po babci i relikty przeszłości. Następnie stworzy niepowtarzalny projekt pomieszczeń, które wymagają remontu. Jeśli trzeba, wyburzy ściany. Czasem zmieni tylko ustawienie i wprowadzi stylowe dodatki. Przy okazji pokaże widzom mnóstwo przydatnych rozwiązań i prostych patentów, dzięki którym będą mogli wprowadzić zmiany w swoich domach. Przy metamorfozach będzie ją wspierała zaufana ekipa specjalistów. Na antenę powrócą: najpopularniejszy stolarz w kraju – Darek Wardziak oraz architektka wnętrz Marika Jóźwiak. W tym sezonie do grona fachowców dołączy Julia, która nie tylko jest złotą rączką, ale trzyma też pieczę nad wszystkimi kosztorysami i towarzyszy Dorocie podczas zakupów. Nowe odcinki na ITVN Extra od wtorku, 3 marca o godzinie 18:45 (CET – Berlin, Paryż / CST – Chicago), 19:45 (EST – Nowy Jork/Toronto).

SZTUKA MIĘSASZTUKA MIĘSA
Foto: TVN

W drugiej serii programu „Sztuka mięsa” Tomasz Jakubiak ponownie zaprezentuje widzom swoje autorskie przepisy na potrawy mięsne. W każdym odcinku w swojej kuchni przygotuje dwa dania, no i oczywiście wyruszy w Polskę. Tym razem odwiedzi miejsca, w których można zjeść dobre mięso – restauracje, przydrożne karczmy, gospodarstwa agroturystyczne. Ich właściciele zdradzą nam sekrety swoich najlepszych dań i zarażą widzów pasją do gotowania. Nowe odcinki programu na ITVN Extra od piątku, 6 marca o godzinie 19:35 (CET – Berlin, Paryż / CST – Chicago), 20:35 (EST – Nowy Jork/Toronto).

ZŁOMOWISKOZŁOMOWISKO
Foto: TVN

Zbieranie złomu to bardzo niebezpieczna profesja. Na widzów czeka już szósty sezon popularnego programu „Złomowisko PL”. Walka z przymarzniętym metalem, ekstremalne warunki pogodowe i zlecenia obarczone wielkim ryzykiem. W tej branży nie ma czasu na odpoczynek, ani miejsca dla słabych. Złom jest tylko dla zuchwałych. W czwartej serii obok znanych i lubianych „gwiazd złomu”, czyli Marka i Edka, braci Stalowych i ich nieustraszonych orłów, poznamy nowe ekipy. Jedni to mistrzowie autokasacji. Drudzy zaś specjalizują się w wielkich rozbiórkach. Zapraszamy na spotkanie z ludźmi, którzy na co dzień w trudzie i pocie pracują na złomowiskach w całej Polsce. Nowy sezon programu „Złomowisko” - w ITVN Extra od piątku, 6 marca o godzinie 17:55 (CET – Berlin, Paryż / CST – Chicago), 18:55 (EST – Nowy Jork/Toronto).

Na antenę powraca program „Historie wielkiej wagi. Dalsze losy”. Towarzyszymy osobom, które przed kuracją ważyły ponad 270 kilogramów i postanowiły powalczyć o swoje zdrowie by odzyskać normalne życie. Czy spełniły się nadzieje związane ze zrzuceniem dziesiątków kilogramów? Czy pokonali uzależnienie od jedzenia? Czy zwalczyli własną bezradność i bezsilność? Jak się okaże, walka ze zbędnymi kilogramami to nie tylko ogromny wysiłek fizyczny. To był przede wszystkim bardzo trudny i skomplikowany proces psychiczny. Zapraszamy do ITVN Extra od soboty 7 marca o godzinie 20:45 (CET – Berlin, Paryż / CST – Chicago), 21:45 (EST – Nowy Jork/Toronto).

ODKRYCIA MAGDY GESSLERODKRYCIA MAGDY GESSLER
Foto: TVN

A na deser… najpopularniejsza polska restauratorka. Magda Gessler króluje w kulinarnym świecie od lat, a jej programy biją rekordy oglądalności. Czy wiemy o niej już wszystko? Nic bardziej mylnego! Restauratorka potrafi nieźle zaskoczyć, o czym nieraz mogli przekonać się widzowie programu „Odkrycia Magdy Gessler”! W nowych odcinkach ponownie ruszymy w Polskę, aby odwiedzić utalentowanych szefów kuchni oraz ich oryginalne restauracje. Jak wygląda ich praca? Czy ich popisowe dania zachwycą prowadzącą? Zapraszamy na pierwszy odcinek cyklu „Odkrycia Magdy Gessler” do ITVN Extra w poniedziałek 2 czerwca o godzinie 19:35 (CET – Berlin, Paryż / CST – Chicago), 20:35 (EST – Nowy Jork/Toronto).

SZTUKA MIĘSA
Następny artykuł:

SZTUKA MIĘSA

tvnpix