Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

WAKACJE W ITVN EXTRA

Polecane | Programy |
WAKACJE W ITVN EXTRA
NIE PRZEGAP! 

WAKACJE W ITVN EXTRA

Najświeższe newsy ze świata biznesu, sprawdzone produkcje stacji TTV, inspirujące kulinarne programy i dokumenty – to wszystko przygotowaliśmy dla Państwa w letnim sezonie. Zapraszamy przed telewizory na wakacje z ITVN Extra! 

ODLOTOWY OGRÓDODLOTOWY OGRÓD
Foto: TVN

W okresie wakacyjnym szczególnie zapraszamy do ITVN Extra, gdzie znajdą Państwo ciekawe, interesując i inspirujące produkcje. Letnie poranki o godzinie 8.05 (CET – Berlin, Paryż), 8.05 (CDT – Chicago), 9.05 (EDT – Nowy Jork) należeć będą do naszych sprawdzonych produkcji. W poniedziałek pokażemy „Ola w trasie”. Ola Kutz w kolejnym sezonie  programu znów ostro ruszy  w Polskę, by pokazać prawdę o spotykanych ludziach i miejscach. Ponadto prowadząca sprawdzi, o czym najchętniej rozmawiają kierowcy  przez CB radio zwłaszcza z kobietami za kółkiem. We wtorki i piątki zapraszamy na „Odlotowy ogród”, w którym pasjonat ogrodów Dominik Strzelec odmieni nudną, zaniedbaną czy niewymiarową działkę w funkcjonalny, magiczny ogród. W środy zachęcamy do śledzenia „Ostrego cięcia”. W tym sezonie Andrzejowi i Tomkowi niejednokrotnie przyjdzie zmagać się z dramatycznymi historiami, w których byt rodzin powiązany jest bezpośrednio  z podupadającym biznesem. Czy uda się pomóc zakładom? Jak powiodą się radykalne metamorfozy klientek oraz fryzjerek? Zapraszamy do ITVN! Z kolei w czwartki nie mogą Państwo przegapiać „Usterki”, której ekipa rusza w Polskę w poszukiwaniu nierzetelnych  fachowców. Wprawne oko Dominika Strzelca będzie tropić każdą fuszerkę. 

HOME STAGINGHOME STAGING
Foto: DOMO+

Letnie popołudnia o godzinie 17.55 (CET – Berlin, Paryż), 17.55 (CDT – Chicago), 18.55 (EDT – Nowy Jork) należeć będą do duetu Karolina Gilon i Rafał Betlejewski, czyli prowadzących „DeFacto”, którzy w każdym odcinku przedstawią pakiet najciekawszych zagadnień, eksperymentów, informacji i ciekawostek z Polski i ze świata. Chcecie wiedzieć, jakie są trzy najbardziej ponure miasta na świecie? Gdzie jest najwięcej bakterii? Chcecie zobaczyć jak się w Polsce produkuje okręty wojenne? W czwartym sezonie na widzów czekają niespodzianki, czyli nowa odsłona programu w lżejszej formule. Zaraz po nim wyświetlimy lubiane programy poradnikowe. W poniedziałki „Home Staging”, w którym Maria Semczyszyn, ekspertka ds. rynku nieruchomości, wkroczy do mieszkań i domów ludzi, chcących sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość. We wtorki szefowa kuchni, Monika Dąbrowska i raper Vienio dają pokaz improwizacji w kuchni – wszystko to w programie „Akcja Improwizacja”. W środy pokażemy pełen dobrych rad i pomysłów program „Twój kawałek ogrodu”. W czwartki Łukasz Tulej w programie „Naturalnie Polska” pokaże piękne zakątki naszego kraju i dzikich smaków przygody, a w piątki pasjonatów nurtu vintage, DIY oraz osoby, które szukają pomysłów na odnowienie swoich mebli nie mogą przegapić pozycji „Meblokreacje”. 

Biznes dla ludzi - Agata ZamęckaBiznes dla ludzi - Agata Zamęcka
Foto: TVN

Z kolei fanów biznesu szczególnie zapraszamy do naszego wieczornego pasma, które rozpocznie o godzinie 21.05 (CET – Berlin, Paryż), 21.05 (CDT – Chicago), 22.05 (EDT – Nowy Jork) zupełnie nowym magazynem na antenie ITVN Extra pt. „Świat”. Gospodarzem programu jest Rafał Wojda, który wraz z zaproszonymi gośćmi omawia najważniejsze i najciekawsze trendy współczesnego świata. Zaraz po nim, również od poniedziałku do piątku zapraszamy na „Bilans”, w którym Agata Zamęcka i Robert Stanilewicz wraz z ekspertami dyskutują o wydarzeniach najważniejszych dla naszych portfeli. Na koniec dnia pokażemy „Biznes dla ludzi”, czyli to prawo i finanse wyłożone przez Agatę Zamęcką w łatwy i przystępny dla widzów sposób.

Wiele atrakcji przygotowaliśmy również w weekendy. Nasi najmłodsi widzowie będą mogli obejrzeć lubiane produkcje jak m.in. „Pan Toti”, „Przedszkolaki”, „Detektyw Łodyga”, czy uwielbiana przez widzów „Nela mała reporterka”, w której kilkuletnia reporterka Nela oprowadza nas po najdalszych zakątkach świata. Przygody dziewczynki pokażemy w niedzielę o godzinie 10.25 (CET – Berlin, Paryż), 10.25 (CDT – Chicago), 11.25 (EDT – Nowy Jork).

Na szczególną uwagę zasługują również sobotnie dokumenty, które wyświetlimy o godzinie 13.05 (CET – Berlin, Paryż), 13.05 (CDT – Nowy Jork), 14.05 (EDT – Nowy Jork). 7 lipca będzie to „Bioniczny człowiek”. Fabrice Bares stracił rękę w wieku czterech lat. Gdy jest już dorosłym człowiekiem, zapoznaje się z protezą przyszłości - bioniczną ręką. Aby zapłacić za możliwość pełnego funkcjonowania, Fabrice zgłosił się do zbiórki, szukając finansowania. Rodzina, przyjaciele, a nawet obcy ludzie wsparli go i wspólnymi siłami zebrali 30 tysięcy euro, które są niezbędne do skonstruowania nowoczesnej bionicznej protezy Tydzień później zapraszamy na poruszający dokument „700 gramów życia”. Dla wcześniaków każda chwila jest walką o życie. Ich waga niekiedy jest mniejsza niż 700 gramów.. Aby podtrzymać funkcjonowanie wszystkich narządów, pediatrzy, pielęgniarki i psychoanalitycy opiekują się nimi i rozmawiają z dziećmi, próbują pomóc przedwcześnie urodzonym dzieciom wyjść z tej walki bez szwanku. Z kolei 21 i 28 pokażemy dwuczęściową produkcję „Człowiek 3.0” zdradzającą możliwość życia bez chorób i starzenia się. Zmiany w świecie nowoczesnej technologii opisane w  wywiadach z naukowcami  mogą pomóc osobom z różnego rodzaju problemami zdrowotnymi oraz niepełnosprawnością. Istnieją duże szanse na to, że być może wkrótce pojawią się sposoby na przezwyciężenie chorób czy nawet procesu starzenia się.

Zachęcamy do spędzenia wakacji razem z ITVN Extra! U nas każdy znajdzie coś dla siebie.

Więcej na www.itvnextra.pl

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW OD DYSTRYBUTORA

ŁOWCY SMAKU
Następny artykuł:

ŁOWCY SMAKU

tvnpix