Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

USTERKA

Polecane | Programy |
USTERKA
USTERKA  Foto: TVN

USTERKA

Tym razem, kultowa już „Usterka” zawita do Łodzi, gdzie na fachowców będzie czekał Dominik Strzelec i jego proste prace domowe. Zapraszamy na kolejne odcinku programu we wtorki od 4 września o godzinie 20.35 (CET – Berlin, Paryż), 20.35 (CDT – Chicago), 21.35 (EDT – Nowy Jork). 

USTERKAUSTERKA
Foto: TVN

Swój „punkt obserwacyjny” zainstaluje w domu Marioli i Janusza pary,  która wzbudzi u niektórych speców spore zaskoczenie. Narzeczeni mają wiele oczekiwań względem  swojego nowego i przytulnego gniazdka. Majstrowie, którzy do nich przyjdą poddani zostaną surowej ocenie, jeśli coś pójdzie nie tak.

W nowym sezonie prowadzący dokładnie przyjrzy się, co prawdziwy fachman potrafi zrobić z rurą do pole dance. Jakie patenty na zdobienie brokatem wymyślą eksperci od wykańczania wnętrz?  W który wymiar potrafi przenieść  położenie trójwymiarowej tapety? Kto położy wisienkę na urodzinowym torcie Dominika?  Takie atrakcje tylko w „Usterce” w ITVN Extra! Zapraszamy!

TEKST TTV

DEFACTO
Następny artykuł:

DEFACTO

tvnpix