Aktualności

powrót do listy

TRIKI TIKI

Polecane | Programy |
TRIKI TIKI
TRIKI TIKI  

TRIKI TIKI

Najmłodszych widzów zapraszamy do ITVN Extra na „Triki Tiki” w każdą sobotę od 10 listopada o godzinie 10.25 (CET – Berlin, Paryż), 10.25 (CST – Chicago), 11.25 (EST – Nowy Jork) Tiki pokazuje jak w prosty sposób zrobić torbę, breloczek, piórnik czy naszyjnik. W każdym odcinku dziewczynka wykonuje jeden wyjątkowy przedmiot. 

TRIKI TIKI TRIKI TIKI

Prowadząca program, dziewczynka nazywana Tiki, przedstawia szalone pomysły na twórczą zabawę. Pokazuje jak, w prosty sposób, przy użyciu podstawowych materiałów i narzędzi zrobić torbę, breloczek, piórnik czy naszyjnik. W każdym odcinku Tiki wykonuje jeden wyjątkowy przedmiot, a także dzieli się z widzami trikami, które zastosowała przy jego tworzeniu. Prowadząca opowiada ciekawostki, prezentuje sztuczki oraz daje rady związane z tematem odcinka. Seria promuje ideę recyklingu.

Projekty plastyczne prezentowane w programie zostały wymyślone i opracowane przez polską projektantkę Julię Szewczyk.

Produkcja została zrealizowana w bogatej oprawie wizualnej - specjalnie zaprojektowana scenografia z recyklingowych materiałów oraz kostium głównej bohaterki współgrają z oprawą graficzną programu.

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW OD DYSTRYBUTORA

 

DEFACTO
Następny artykuł:

DEFACTO

tvnpix