Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

TESTERZY

Polecane | Programy |
TESTERZY
TESTERZY  Foto: TVN TOMEK KORDEK

TESTERZY

Nikt nie zna się na gadżetach tak jak Paulina Marciniak i Dominik Strzelec. Prowadzący w nowym sezonie programu „Testerzy” przygotowali sporo niespodzianek i zaskakujących przedmiotów, które wezmą pod lupę. Zapraszamy do ITVN Extra w każdą środę od 5 września o godzinie 20.35 (CET – Berlin, Paryż), 20.35 (CDT – Chicago), 21.35 (EDT – Nowy Jork). 

TESTERZYTESTERZY
Foto: TVN

W dłuższym, bo 23-minutowym wydaniu, tym razem przetestujemy użyteczne, a czasem modne przedmioty, które śmiało będzie można wpisać na listę potencjalnych prezentów gwiazdkowych.

Paulina Marciniak i Dominik Strzelec sięgną też po cięższy kaliber - sprawdzą działanie niestandardowych środków transportu, znajdą przydatne kuchenne oraz łazienkowe gadżety i urządzenia. Będzie coś dla ducha, dla ciała, dla sportu i dla lenia. Prowadzący przygotują też niespodzianki oraz testy porównawcze użytecznych przedmiotów. Gościnnie, na testy wybranych, rodzinnych gadżetów, wpadną również bohaterowie programu „Googlebox. Przed telewizorem” – mama Izabela Zeiske i jej syn Joachim.

TEKST TTV

 

NELA MAŁA REPORTERKA
Następny artykuł:

NELA MAŁA REPORTERKA

tvnpix