Aktualności

powrót do listy

SYLWESTROWA OFERTA DLA DZIECI W ITVN EXTRA

Polecane |
SYLWESTROWA OFERTA DLA DZIECI W ITVN EXTRA
BAJKI BOLKA I LOLKA 

SYLWESTROWA OFERTA DLA DZIECI W ITVN EXTRA

W ostatni dzień 2016 roku najmłodszych widzów zapraszamy na wyjątkową podróż w czasie z animowanymi bohaterami, których z pewnością pamiętają jeszcze ich rodzice. W sylwestrowy poranek w ITVN Extra zaprezentujemy między innymi takie polskie animacje jak „Och! Pampalini!!!” i „Bajki Bolka i Lolka”. Tego nie można przegapić!

W sobotę 31 grudnia o godzinie 11.35 (CET – Berlin, Paryż), 11.35 (CST – Chicago) i 12.35 (EST – Nowy Jork) zapraszamy na wyjątkowe perypetie nietuzinkowej postaci - nieustraszonego i pomysłowego Pampaliniego, uprawiającego bezkrwawe łowy dla ogrodu zoologicznego. Zmagania dzielnego bohatera kończą się zawsze tak samo - fiaskiem. Dzieje się tak nie z powodu jego nieudolności, gdyż ten sympatyczny łowca tryska energią i zaskakuje niezwykłymi pomysłami; gubi go raczej pewność siebie, a czasem przeszkadza nieodłączna towarzyszka wypraw - niezbyt mądra, ale zabawna małpka-koczkodan. Film animowany „Och! Pampalini!!!” został zrealizowany na podstawie siedmiu odcinków popularnego serialu „Pampalini - łowca zwierząt”. Wszystkie epizody zostały połączone w zgrabną całość wstawkami dokumentalnymi, prezentującymi zwierzęta, o których opowiadają poszczególne sekwencje.

W niezwykły dzień, jakim jest Sylwester nie mogłoby zabraknąć Bolka i Lolka. Polski serial animowany „Bajki Bolka i Lolka” pokazuje zupełnie nową, zaczarowaną rzeczywistość. Widzowie będą świadkami, jak Czerwony Kapturek przestaje bać się groźnego wilka, Kopciuszek przeistacza się w przepiękną królewnę, a Tomcio Paluch dorasta... Czy dzieje się to za sprawą magii, czy to zwykła kolej rzeczy? Zapraszamy do oglądania kultowej animacji w sobotę o godzinie 12.35 (CET – Berlin, Paryż), 12.35 (CST – Chicago) i 13.35 (EST – Nowy Jork) do ITVN Extra.

 

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW OD DYSTRYBUTORA

ŚWIĄTECZNE DOKUMENTY W ITVN EXTRA
Następny artykuł:

ŚWIĄTECZNE DOKUMENTY W ITVN EXTRA

tvnpix