Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

ŚWIAT SZEROKO OTWARTY

Polecane | Programy |
ŚWIAT SZEROKO OTWARTY
ŚWIAT SZEROKO OTWARTY  Foto: TVN

ŚWIAT SZEROKO OTWARTY

Twórcy programu odwiedzą niesamowite miejsca. Wśród nich krajobraz skutej lodem Kanady, norweskie fiordy i gorące ulice Wietnamu. W każdym z miast będą mieli okazję skosztować wyśmienitych potraw i poznać, mieszkających tam, Polaków. Zapraszamy w niepowtarzalną podróż razem z ITVN Extra w niedziele od 2 grudnia o godzinie 21.25 (CET – Berlin, Paryż), 21.25 (CDT – Chicago), 22.25 (EST – Nowy Jork)

ŚWIAT SZEROKO OTWARTYŚWIAT SZEROKO OTWARTY
Foto: TVN
ŚWIAT SZEROKO OTWARTYŚWIAT SZEROKO OTWARTY
Foto: TVN
ŚWIAT SZEROKO OTWARTYŚWIAT SZEROKO OTWARTY
Foto: TVN

Ekipa programu „Świat szeroko otwarty” zjedzie kilkanaście krajów na różnych kontynentach by pokazać nam najpiękniejsze miejsca i spróbuje wybitnych potraw danego regionu. Zasmakuje m.in. amerykańskiego hamburgera z jaka, suszonego dorsza oraz larwy jedwabnika. Podróż urozmaicą niezwykłe doświadczenia, takie jak poszukiwanie złota na Alasce, czy też połowy ryb na Morzu Północnym.

W każdym odcinku programu pokażemy inny kraj. Będą m.in.: w Chiny, Norwegia, Japonia, Kreta, Kanada, Maroko. Naszymi przewodnikami będą znane osobowości jak: Dorota Wellman, Ula Chincz, Filip Chajzer, Irmina Somers, Andrzej Polan i Piotr Kucharski, którzy z spotkają się z mieszkającymi tam Polakami i zdadzą nam kilka patentów na zwiedzanie miasta. Zapraszamy na wspaniałą przygodę do ITVN Extra!

TEKST TVN

W OSTATNIEJ CHWILI
Następny artykuł:

W OSTATNIEJ CHWILI

tvnpix