Aktualności

powrót do listy

ŚWIAT

Polecane | Programy |
ŚWIAT
SWAIT TVN BARTOSZ KRUPA 4.jpg 

ŚWIAT

Program „Świat” to flagowa propozycja telewizji TVN24 Biznes i Świat. Od poniedziałku do piątku o godzinie 21.30 (CET – Berlin, Paryż), 21.30 (CDT – Chicago) i 22.30 (EDT – Nowy Jork) w ITVN Extra Jolanta Pieńkowska, Katarzyna Kolenda-Zalewska i Jacek Stawiski wraz z gośćmi - specjalistami zajmującymi się wydarzeniami z zakresu polityki i gospodarki - podsumowują najważniejsze wydarzenia międzynarodowe minionego dnia.

Jaki wpływ codziennie podejmowane przez polityków decyzje mają na sytuację na świecie i przyszłość Polski? Czy globalne zawirowania gospodarcze odbiją się również na finansach Polaków? Widzowie programu w każdej odsłonie programu poznają odpowiedzi na te i wiele innych pytań dotyczących wydarzeń międzynarodowych. Magazyn „Świat” jest odpowiedzią na potrzebę widzów na dostęp do uporządkowanych i skompilowanych informacji w temacie ogromu wydarzeń z różnych zakątków świata.

Prowadząca Jolanta Pieńkowska przez 14 lat była prezenterką głównego wydania „Wiadomości". Zasłynęła również z ostrych wywiadów radiowych z najważniejszymi osobami w Polsce. Z kolei Katarzyna Kolenda - Zalewska wieloletnia prowadząca „Wiadomości”, reporterka „Faktów” została odznaczona Złotym Krzyżem Zasługi. Towarzyszący im Jacek Stawiski to również doświadczony reporter, wydawca i publicysta.

Na magazyn „Świat” zapraszamy od poniedziałku do piątku o godzinie 21.30 (CET – Berlin, Paryż), 21.30 (CDT – Chicago) i 22.30 (EDT – Nowy Jork) do ITVN Extra.

MATERIAŁY TVN

BAJKOWE SEANSE
Następny artykuł:

BAJKOWE SEANSE

tvnpix