Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

SŁODKI BIZNES

Polecane | Programy |
SŁODKI BIZNES
SŁODKI BIZNES  Foto: DISCOVERY CHANNEL

SŁODKI BIZNES – sezon 7

Program kulinarny, USA, rok produkcji: 2015

Buddy Valastro i jego zespół tworzą niezwykłe torty, wszystkich kształtów i rozmiarów. Złożona z czterech sióstr, dwóch szwagrów, kuzynów oraz Mamy Mary, ekipa wie, że z rodziną pracuje się najlepiej. Każdy odcinek to nowe wyzwania i oryginalne pomysły. Zobacz, jak powstają torty które się poruszają, a nawet zieją ogniem. Zapraszamy do ITVN Extra w czwartek, 7 marca, o godzinie 20.35 (CET – Berlin, Paryż), 20.35 (CST – Chicago), 21.35 (EST – Nowy Jork).

SŁODKI BIZNESSŁODKI BIZNES
Foto: DISCOVERY CHANNEL
SŁODKI BIZNESSŁODKI BIZNES
Foto: DISCOVERY CHANNEL

SŁODKI BIZNESSŁODKI BIZNES
Foto: DISCOVERY CHANNEL

W cukierni Carlo Buddy Valastro wraz z ekipą niezwykle zdolnych cukierników pieką fantastyczne i wymyślne ciasta oraz torty na każdą okazję. Buddy to dziś jeden z najsłynniejszych mistrzów słodkich wypieków w całych Stanach Zjednoczonych, a jego cukiernia w Hoboken w New Jersey to już prawie instytucja narodowa. W tej serii dowiemy się, że po pięćdziesięciu latach i milionach klientów, nadeszła pora na remont cukierni Carlo's. Buddy zostaje również poproszony o uhonorowanie najsławniejszego mieszkańca Hoboken: Franka Sinatry. Ma na to jedynie tydzień czasu więc atmosfera może być bardzo wybuchowa.

 

TEKST TVN

PATENCIARY
Następny artykuł:

PATENCIARY

tvnpix