Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

SEXY KUCHNIA MAGDY GESSLER

Polecane | Programy |
SEXY KUCHNIA MAGDY GESSLER
SEXY KUCHNIA MAGDY GESSLER  Foto: TVN

SEXY KUCHNIA MAGDY GESSLER 4

Program kulinarny, Polska, rok produkcji: 2019

Magda Gessler doskonale wie jak uwodzić w kuchni i po raz czwarty wraca ze swoim autorskim programem! A w nim zniewalające dania, które rozpalają zmysły i są prawdziwą ucztą dla podniebienia! Kolejna porcja afrodyzjaków i pikantnych historii - rozgrzejemy telewizory do czerwoności! Zapraszamy na czwarty sezon „Sexy kuchni Magdy Gessler” do ITVN Extra w poniedziałek, od 2 września, o godzinie 19:35 (CET – Berlin, Paryż), 19:35 (CST – Chicago), 20:35 (EST – Nowy Jork).

SEXY KUCHNIA MAGDY GESSLERSEXY KUCHNIA MAGDY GESSLER
Foto: TVN

Czym zadowolić mężczyznę? Greczynki i Hiszpanki wiedzą, że serce ukochanego można zdobyć tylko i wyłącznie właściwie przyrządzoną jagnięciną. Magda Gessler zabierze nas w podróż na południe Europy i pokaże jak upiec prawdziwą łopatkę jagnięcą. Dzięki dużej ilości ziół: tymianku i rozmarynu to danie pobudzi zmysły nie jednego mężczyzny. Na ochłodę coś lżejszego. Magda Gessler powróci myślami do ukochanego Wilna, aby przyrządzić chłodnik litewski. Jego tajemnicą jest wywarzony, świeży, ale zarazem wyrazisty smak. Prowadząca doda do niego odrobinę polskości: pieczoną cielęcinę i raki. Tak zrobiony chłodnik dobrze chłodzi, ale tylko po to, aby za chwilę móc rozgrzać emocje na nowo.

 

Więcej na www.itvnextra.pl

TEKST TVN

NAUKA JAZDY
Następny artykuł:

NAUKA JAZDY

tvnpix