Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

RZECZY OD-NOWA

Polecane | Dokumenty |
RZECZY OD-NOWA
RZECZY OD-NOWA  Foto: TVN

RZECZY OD-NOWA – sezon 2

Program, Polska, rok produkcji: 2017

Jimi Ogden to Anglik mieszkający w Polsce, z głową pełną pomysłów na odnowienie staroci. Jego pasją jest dawanie drugiego życia rzeczom pozornie spisanym na straty. Nigdy nie przestaje zaskakiwać widzów swoimi projektami. W nowych odcinkach podzieli się nie tylko pomysłami na przerobienie mebli, ale także zdradzi wiele sposobów na to, jak efektywniej majsterkować i to nie tylko w domu… Udowodni, że inspiracji można szukać wszędzie. Dlatego jeżeli masz w domu przedmioty, które chcesz zmienić i odrobinę chęci do pracy – zrób z nami… Rzeczy Od-Nowa! Zapraszamy do ITVN Extra we wtorek, o godzinie 19.10 (CET – Berlin, Paryż), 19.10 (CST – Chicago), 20.10 (EST – Nowy Jork).

RZECZY OD-NOWARZECZY OD-NOWA
Foto: TVN

RZECZY OD-NOWARZECZY OD-NOWA
Foto: TVN

Jimi Ogden po raz kolejny udowodni, że z niepotrzebnych przedmiotów można zrobić piękne dekoracje. Tym razem nowe życie otrzymają nieużywane koła rowerowe. Jimi zmieni je w piękną nietuzinkową lampę i wspaniały zegar. A dla chochli, którą zazwyczaj nalewamy zupę, znajdzie nowe, nietypowe przeznaczenie. Co z niej powstanie? Odpowiedź już wkrótce!

 

TEKST TVN

NAUKA JAZDY
Następny artykuł:

NAUKA JAZDY

tvnpix