Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

RZECZY OD-NOWA

Polecane | Dokumenty |
RZECZY OD-NOWA
RZECZY OD-NOWA  Foto: TVN

RZECZY OD-NOWA – NOWY PROGRAM

Czasami, by przywrócić życie starym meblom potrzeba naprawdę niewiele. Udowodni to Jimi Ogden – Anglik, który od kilku lat mieszka w Polsce i tworzy prawdziwe cuda ze rzeczy znalezionych na śmietniku czy targu staroci. Prowadzący doradzi jak w prosty i tani sposób upiększyć swoje mieszkanie. Zapraszamy do ITVN Extra w każdą niedzielę od 2 grudnia o godzinie 20.35 (CET – Berlin, Paryż), 20.35 (CST – Chicago), 21.35 (EST – Nowy Jork)

RZECZY OD-NOWARZECZY OD-NOWA
Foto: TVN
RZECZY OD-NOWARZECZY OD-NOWA
Foto: TVN

Jimi Ogden jest artystą plastykiem i zajmuje się tworzeniem nietypowych, a przede wszystkim oryginalnych sprzętów domowych, mebli i prawdziwych dzieł sztuki. Wszystko co tworzy zrobione jest z przedmiotów, które na pierwszy rzut oka wydają się zwykłymi rupieciami. Jednak Jimi ma nieograniczoną wyobraźnię i potrafi nadać im zupełnie nowe życie.

W każdym odcinku pokaże nam w jaki sposób odnowić kilka rzeczy, których czasy świetności już dawno minęły. Stworzy z nich zupełnie nowe i oryginalne sprzęty, których nie powstydziłby się nawet niejeden designer! Jimi zdradzi nam swoje sztuczki i udowodni, że każdy z nas potrafi samodzielnie stworzyć podobne rzeczy. Program zawiera mnóstwo elementów instruktażowych, dzięki którym dowiemy się w jaki sposób możemy wykonać wszystkie prezentowane przedmioty we własnym domu.

Prowadzący pokaże, jak dodanie odrobiny koloru potrafi odmienić wygląd komody z lat 70-tych. Oprócz tego zobaczycie nietypowe zastosowanie dla zabytkowej niecki do wyrabiania chleba oraz jak, w funkcjonalny sposób, wykorzystać zalegającą w Waszych piwnicach sklejkę. Zapraszamy do oglądania nowego programu „Rzeczy Od-nowa” w ITVN Extra!

TEKST TVN

 

SALON SUKIEN ŚLUBNYCH
Następny artykuł:

SALON SUKIEN ŚLUBNYCH

tvnpix