Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

REMONT W 48H

Polecane | Programy |
REMONT W 48H
REMONT W 48H ©Domo+1.JPG 

REMONT W 48 H

Tomasz Pągowski po raz czwarty pokaże, że remont pomieszczenia w 2 dni nie jest rzeczą niemożliwą. Zapraszamy do oglądania „Remont w 48H” w czwartki od 6 września o godzinie 20.10 (CET – Berlin, Paryż), 20.10 (CDT – Chicago), 21.10 (EDT – Nowy Jork) w ITVN Extra. 

REMONT W 48HREMONT W 48H
Foto: ©Domo+ 2

W każdym odcinku udowadniamy, że mieszkanie, które z pozoru należałoby urządzić od podstaw, wymaga czasami tylko odrobiny pomysłu, pracy i niewielkiego nakładu finansowego.

Tomasz Pągowski odwiedza ludzi, którzy chcieliby zrobić w swoim domu remont, ale jednocześnie się go boją. Wraz z prowadzącym widzowie poznają bohaterów i ich mieszkania. Po wstępnych oględzinach mieszkańcom przedstawiona jest zamiast oczekiwanych wysokich kosztów remontu i aranżacji propozycja maksymalnej zmiany przy minimalnych kosztach. Jednocześnie ekipa przeprowadza remont w ciągu tylko 2 dni. Podczas prac widzowie poznają wiele ciekawych rozwiązań i patentów na to jak w prosty i tani sposób zmienić swoje mieszkanie.

TEKST DOMO+

JAKUBIAK RODZINNIE
Następny artykuł:

JAKUBIAK RODZINNIE

tvnpix