Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

REMONT W 48H

Polecane | Programy |
REMONT W 48H
REMONT W 48H  Foto: DOMO+

REMONT W 48H

Remont - to słowo wywołuje zazwyczaj niemiłe uczucie. Kojarzy się z kosztami, nawałem pracy i stresem. Tomasz Pągowski w swoim programie „Remont w 48H” udowodni, że nie zawsze musi tak być. Aby się o tym przekonać, zapraszamy do ITVN Extra w każdy wtorek od 15 maja o godzinie 20.10 (CET – Berlin, Paryż)20.10 (CDT – Chicago), 21.10 (EDT – Nowy Jork)

REMONT W 48HREMONT W 48H
Foto: DOMO+

W każdym odcinku udowadniamy, że mieszkanie, które z pozoru należałoby urządzić od podstaw, wymaga czasami tylko odrobiny dobrego pomysłu, pracy i niewielkiego nakładu finansowego. Tomasz Pągowski odwiedza ludzi, którzy chcieliby zrobić w swoim domu remont, ale jednocześnie się go boją.

Wraz z prowadzącym, widzowie poznają bohaterów i ich mieszkania. Po wstępnych oględzinach mieszkańcom przedstawiona zostanie koncepcja metamorfozy. Później ekipa programu przeprowadza remont i ma to tylko 2 dni! Podczas prac widzowie poznają wiele ciekawych rozwiązań i patentów na to, jak w prosty i tani sposób zmienić swoje mieszkanie. Zapraszamy do oglądania!

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW PRASOWYCH

 

10 ZADAŃ SPECJALNYCH MICHELA MORANA
Następny artykuł:

10 ZADAŃ SPECJALNYCH MICHELA MORANA

tvnpix