Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

PRZYŚLIJ PRZEPIS

Polecane | Programy |
PRZYŚLIJ PRZEPIS
PRZEŚLIJ PRZEPIS  Foto: TVN

„Przyślij przepis” to program kulinarny, jakiego jeszcze nie było! Premierowy odcinek już w środę, 2 września o 19:40 (CET – Berlin, Paryż) w ITVN Extra.

Oddajemy antenę miłośnikom gotowania z całej Polski! Odwiedzimy prawdziwych pasjonatów i podpatrzymy, jaki jest ich sposób na udany obiad, rodzinną kolację czy imieniny u cioci. Poznamy się bliżej i będziemy biesiadować przy wspólnym stole! W pierwszym odcinku poznajemy Magdę Krzeptowską, którą odwiedziliśmy w jej domu w Kościelisku – pięknej wsi na Podhalu. Magda jest mamą uroczej piątki dzieci – Kasi, Heli, Marysi, Janka i Maciusia. Cała szóstka uwielbia wspólne gotowanie i oczywiście rodzinne biesiady. Magda jest więc mistrzynią szybkich i prostych przepisów, które smakują wszystkim. Pokaże nam, jak zrobić omlet z oscypkiem i kiełbasą na śniadanie, zupę-krem z leśnych grzybów i szybką zapiekankę z kurczakiem i brokułami na obiad. A na kolację przyrządzi moskole z masłem czosnkowym. To góralskie placki, robione z gotowanych, ziemniaków, mąki i jajka. Na wspólną biesiadę z moskolami wpadli dziadkowie, ciocie i wujkowie z dziećmi i rodzinna kolacja zamieniła się w mały koncert! Zajrzyjcie do kuchni Magdy Krzeptowskiej i przysiądźcie się do tego wesołego góralskiego stołu!

ZGŁOŚ REMONT 4
Następny artykuł:

ZGŁOŚ REMONT 4

tvnpix