Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

PRZYGODA NA PACYFIKU

Dokumenty |
PRZYGODA NA PACYFIKU
PRZYGODA NA PACYFIKU  Foto: FLAME MEDIA

PRZYGODA NA PACYFIKU

Jak zaplanować pełen przygód wyjazd nad ocean? Co warto zobaczyć i gdzie się udać, by zyskać niesamowite wspomnienia? „Przygoda na Pacyfiku” to cykl dokumentalny ukazujący najciekawsze miejsca w rejonie Azji i Pacyfiku. Na kolejne odcinki zapraszamy w każdy piątek od 21 sierpnia o godz. 18.30 (CET – Berlin, CDT – Chicago) i 19.30 (EDT – Nowy Jork) do ITVN Extra.

Wspaniałe widoki na Gold Coast, urokliwe wybrzeża Sunshine Coast oraz lazurowe wody otaczające Brisbane – te piękne niczym z wakacyjnej pocztówki miejsca zaprezentujemy w serii „Przygoda na Pacyfiku”. Jej twórcy przemierzyli i udokumentowali trasę od Wielkiej Rafy Koralowej przez regaty wokół archipelagu Withsunday po słynne rodeo w Południowej Australii.

Program przedstawia również lokalne osobliwości kultury regionu oraz niepowtarzalne, charakterystyczne dla niego krajobrazy. Ponadto kamera podąża za interesującymi ludźmi, m.in. Petem Jacobsem spacerującymi po pustej plaży w Cairns w Autralii czy Darylem Chongiem zdradzającym tajniki rodeo rozpowszechnionym w Mount Isa. Na cykl dokumentalny „Przygoda na Pacyfiku” zapraszamy do ITVN Extra.

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW OD DYSTRYBUTORA

Przygoda na Pacyfiku_Flame Media3.jpgPrzygoda na Pacyfiku_Flame Media3.jpg

POCZĄTKI POLSKIEJ AWIACJI
Następny artykuł:

POCZĄTKI POLSKIEJ AWIACJI

tvnpix