Aktualności

powrót do listy

POLSKIE PROGRAMY W ITVN EXTRA

Polecane | Programy |
POLSKIE PROGRAMY W ITVN EXTRA
 

POLSKIE PROGRAMY W ITVN EXTRA

Zimą w ITVN Extra nie pozwalamy na nudę i rozgrzewamy atmosferę najlepszymi polskimi programami. Wśród nich znajdą się ciekawe produkcje TTV takie jak „De Facto”, „Bagaż osobisty”, „Kossakowski. Szósty zmysł”, „Ostre cięcie”, „Usterka”. Nie zabraknie także pomysłów na pyszne dania w „Zielonej rewolucji Marty Dymek”, czy „Menu z pudełka”. Wśród całej gamy barwnych pozycji nie zapomnieliśmy również o naszych najmłodszych widzach i specjalnie dla nich przygotowaliśmy coś specjalnego. ITVN Extra to codzienna dawka rozrywki i wiedzy dla wszystkich. Zachęcamy do oglądania!

Od poniedziałku do piątku o godz. 17.55 (CET – Berlin, Paryż), 17.55 (CST – Chicago) i 18.55 (EST – Nowy Jork) zapraszamy na drugi sezon zaskakującego programu „De Facto”. Tym razem Rafał Betlejewski powraca na antenę, by zaspokoić ciekawość tych, którym wiedzy nigdy dość. Kolejna seria stanowi potrójną dawkę nurtujących pytań i zagadek oraz jeszcze ciekawszych eksperymentów. Tego nie można przegapić!

Godni uwagi są także bohaterowie „Bagażu osobistego” we wtorki o godz. 20.35 (CET), 20.35 (CST) i 21.35 (EST). Dziennikarz Andrzej Sołtysik i jego doświadczeni przez życie rozmówcy w szczerych rozmowach opowiadają o tym, co trudne i naprawdę osobiste. Każdy z ośmiu odcinków to inny bagaż do udźwignięcia, życiowe refleksje i poruszające emocje rozmówców.

Następnie w środy i czwartki Przemek w cyklu „Kossakowski. Szósty zmysł” odwiedzi Ukrainę i Bałkany, żeby na własnym ciele zbadać tamtejsze metody uzdrawiania. Rytualne samookaleczenie, starodawne cygańskie obrzędy, podcinanie skóry… Na swoje życzenie poddaje się zabiegom, które u innych mogą powodować strach, a nawet obrzydzenie. Czy rzeczywiście są skuteczne? Zapraszamy do oglądania o godz. 20.35 (CET), 20.35 (CST) i 21.35 (EST).

Ciekawymi rozwiązaniami pochwalą się także gwiazdy TVN Style. Prowadzący „Ostre cięcie” w poniedziałki o godz. 20.10 (CET), 20.10 (CST) i 21.10 (EST) zmieniają oblicza polskich salonów fryzjerskich. Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt wspólnie tworzą team, którego nie da się zastąpić. Gdzie zawitają tym razem? Z jakimi problemami się spotkają? O tym już wkrótce w ITVN Extra.

Z kolei ekipa „Usterki” w każdy poniedziałek o godz. 20.40 (CET), 20.40 (CST) i 21.40  (EST) zawinie do portu w Gdyni. Kapitan Dominik Strzelec zakotwiczy w nadmorskim pensjonacie i zarzuci sieci na trójmiejskich fachowców. Wraz z Mają, uroczą menedżerką i jej współpracownikami, zleci pozornie proste zadania. Czy majstrom z Trójmiasta uda się rozwinąć żagle, czy zagrzebią się w piasku na plaży?

W styczniu na kanale ITVN Extra nie zabraknie także pomysłów na pyszne dania. Autorka popularnego wegańskiego bloga Jadłonomia i książki pod tym samym tytułem w piątki o godz. 20.10 (CET), 20.10 (CST) i 21.10 (EST) staje przed ciężkim wyzwaniem. W programie „Zielona rewolucja Marty Dymek” najpierw odwiedza gościa, a potem w studio przygotowuje wegańską ucztę, na którą go zaprasza. Przekonanie mięsożerców do roślinnych potraw nie będzie łatwe!

Natomiast zupełnie inną kuchnię przedstawia „Jakubiak w sezonie – zima”. W tej odsłonie dzieli się pomysłami na dania, do których stworzenia zainspirowała go obecna pora roku. Właśnie teraz poleca spożywanie wszelkiego rodzaju mięs i ryb. Jak przyrządzić je w najlepszy sposób? O tym opowie kucharz z powołania, który zabiera widzów w kulinarną podróż po Polsce w soboty o godz. 20.10 (CET), 20.10 (CST) i 21.10 (EST).

A co najlepiej zabrać do pracy na szybką i zdrową przekąskę? O tym opowiedzą zaproszeni uczestnicy „Menu z pudełka”. Przedstawią Państwu zdrowe propozycje na co dzień. Zapraszamy w każdą niedzielę o godz. 12.20 (CET) 12.20 (CST) i 13.20 (EST).

W ITVN Extra nie zapominamy o najmłodszych i dla nich także przygotowaliśmy coś specjalnego! Od 28 stycznia o godz. 10.50 (CET), 10.50 (CST) i 11.50 (EST) na ekranach zagoszczą „Kochane zwierzaki”. Dzięki nim dzieci będą miały szansę poznać charakterystykę czworonogów i ciekawostki z nimi związane.

Pełne ciekawych informacji są także „Opowieści kota śpiocha” w niedziele o godz. 10.35 (CET), 10.35 (CST) i 11.35 (EST). Pupil zna wiele pięknych legend o Królu Popielu, Panu Twardowskim czy Złotej Kaczce. Dodatkowo przekazuje nowe informacje na temat kultury, historii i geografii naszego kraju. Program pomaga maluchom poszerzyć słownictwo, rozwija ich wyobraźnię i kreatywność.

Z kolei w serii „Ugotuj mi mamo!” w niedziele od 29 stycznia o godz. 11.10 (CET), 11.10 (CST) i 12.10 (EST) Iwona Zasuwa podzieli się wieloma praktycznymi radami na temat tego co, jak i kiedy gotować z pociechami. Oprócz tego eksperci wytłumaczą, dlaczego pewne produkty szkodzą, a inne mają zbawienny wpływ na zdrowie człowieka.

Rozrywka, wiedza i zabawa. To wszystko tylko w ITVN Extra. Zapraszamy na antenę!

SYLWESTROWA OFERTA DLA DZIECI W ITVN EXTRA
Następny artykuł:

SYLWESTROWA OFERTA DLA DZIECI W ITVN EXTRA

tvnpix