Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

PATENCIARY

Polecane | Programy |
PATENCIARY
PATENCIARY  Foto: TVN

PATENCIARY

Daria Ładocha - miłośniczka zdrowego jedzenia, trener kulinarny oraz autorka popularnego bloga - wraz z córkami zdradzi patenty na proste dania, które zachwycą nie tylko smakiem, ale też wyglądem!  Zapraszamy do ITVN Extra w czwartki o godzinie 19.35 (CET – Berlin, Paryż), 19.35 (CST – Chicago), 20.35 (EST – Nowy Jork, Toronto).

 

Daria Ładocha w kuchni często spędza czas ze swoimi córkami, które uwielbiają gotować! W kilka minut potrafią wspólnie wyczarować efektowne potrawy i mają z tego niezwykłą frajdę.

W każdym odcinku prowadząca zaprezentuje sprawdzone patenty na pyszne dania. „Patenciary” to idealna propozycja dla tych, którzy nie mają czasu na gotowanie, ale lubią dobrze zjeść. Daria udowadnia, że znając kilka pomysłowych tricków, można zachwycić niejedno wymagające podniebienie, a przy tym się dobrze bawić!

W pierwszym odcinku prowadząca wraz ze swoimi córeczkami przygotują proste i kolorowe dania na imprezę. Daria upiecze kolorową kruchą tartę z warzywami, pokaże jak ziemniaki zamienić w apetyczne róże i wyczaruje magiczny, czekoladowy deser. Laura i Mania przygotują kolorowe kostki lodu do domowej lemoniady i pyszne makaronowe gniazdka. W odcinku nie obejdzie się bez ciekawych porad czy prostych kulinarnych sztuczek i trików. Będzie pysznie, kolorowo i na patencie!

 

TEKST TVN

ZŁOMOWISKO PL
Następny artykuł:

ZŁOMOWISKO PL

tvnpix