Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

OSTRE CIĘCIE

Polecane | Programy |
OSTRE CIĘCIE
OSTRE CIECIE TVN PIOTR LITWIC.jpg 

OSTRE CIĘCIE

Duet Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt z nową energią  i niebanalnymi pomysłami stawiają na nogi podupadłe salony fryzjerskie. W szóstym sezonie „Ostrego cięcia” nie zabraknie łez, wzruszeń i niebanalnych rozwiązań. Zapraszamy do oglądania programu w każdą sobotę od 8 września o godzinie 20.10 (CET – Berlin, Paryż), 20.10 (CDT – Chicago), 21.10 (EDT – Nowy Jork) w ITVN Extra. 

OSTRE CIECIE TVN PIOTR LITWIC 2.jpgOSTRE CIECIE TVN PIOTR LITWIC 2.jpg

Do szóstego sezonu programu zgłosiły się kolejne salony fryzjerskie, które mają kłopoty z utrzymaniem biznesu. Właściciele wiedzą, jakiego rodzaju konfrontacja ich czeka – Wierzbicki & Schmidt są znani z bezkompromisowych rozwiązań. Prowadzący odwiedzą dwanaście salonów z całej Polski i zmierzą się z sytuacjami m.in. nierzetelnych, pyskatych pracowników okradających swoich szefów, skłóconych od pokoleń rodzin wspólnie prowadzących salon. Sukces od porażki często dzieli przypadek. Akurat w przypadku Wierzbickiego i Szmidta nie ma mowy o… przypadku. Dzięki pomocy i świeżemu spojrzeniu z zewnątrz niektóre salony fryzjerskie zyskają drugie życie. Tylko od nich samych będzie zależało, czy będą potrafiły skorzystać z tej szansy.

W pierwszym odcinku tej serii ekipa programu odwiedzi salon „Iza”, który znajduje się w samym centrum Włoszczowej, ale jego odnalezienie graniczy z cudem. Ratunku próżno szukać w umiejętnościach fryzjerskich pracujących tu osób. Posiadające wieloletni staż, dwie fryzjerki, właścicielka Iza i pracownica Monika, nie idą z duchem czasu: wciąż koloryzują na czepek, robią niemodne upięcia, nie dobierają fryzury do kształtu twarzy. Pod dużym znakiem zapytania stoi to, czy poradzą sobie z metamorfozą w stylu Agnieszki Chylińskiej. Iza i Magda pracują razem od 19 lat, ale mimo to w salonie panuje fatalna atmosfera. Co gorsza w ich relację wkradły się poważne oskarżenia. Czy głęboko skrywane urazy przekreślą lata znajomości? I czy Maja Sablewska, kreatorka stylu oraz znawczyni najnowszych trendów, będzie zadowolona z dzieła dwóch fryzjerek? Po odpowiedzi zapraszamy do ITVN Extra!

TEKST TTV

REMONT W 48H
Następny artykuł:

REMONT W 48H

tvnpix