Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

OLA W TRASIE

Polecane | Programy |
OLA W TRASIE
OLA W TRASIE  Foto: TVN MICHAŁ LICHTAŃSKI

OLA W TRASIE

O czym najchętniej rozmawiają kierowcy  przez CB radio zwłaszcza z kobietami za kółkiem? Ten oraz  inne sekrety „ludzi drogi” bezpardonowo i z odwagą ujawni Ola Kutz w kolejnym sezonie  programu „Ola w trasie”. Zapraszamy do ITVN Extra w każdy poniedziałek od 11 czerwca o godzinie 8.05 (CET – Berlin, Paryż), 8.05 (CDT – Chicago), 9.05 (EDT – Nowy Jork)

OLA W TRASIEOLA W TRASIE
Foto: TVN

Kolejne miejsca, ludzie i smaki w programie „Ola w trasie” na antenie ITVN Extra. Czym zaskoczy Aleksandra Kutz w kolejnym sezonie? Jesteśmy  przekonani, że absolutnie wszystkim!

W pierwszej odsłonie serii Ola pełna wigoru rusza przed siebie i trafia do królestwa konstruktora wyjątkowych i niepowtarzalnych jednośladów. Jeśli uda się jej wyklepać błotnik czeka ją nagroda, godna miłośniczki motocykli. W drodze do Piwnicznej- Zdroju Ola postanawia zjechać z trasy i porządnie się zrelaksować. Mobilki wysyłają ją wprost do sauny i gorąca przygoda kończy się nie lada wyzwaniem. Jak jemu podoła? Zapraszamy do ITVN Extra!

TEKST TTV

 

HANDLARZE
Następny artykuł:

HANDLARZE

tvnpix