Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

OLA W TRASIE

Programy |
OLA W TRASIE
W TRASIE  Foto: TVN / Michał Lichtański EASTNEWS

W TRASIE

 

Ola żyje pokonywaną drogą. Przez CB radio kontaktuje się z innymi kierowcami, którzy podpowiadają jej, jak ominąć korek, gdzie warto wpaść na schabowego i jakie atrakcje znajdują się w okolicy.Każdy odcinek programu zawiera inną trasę i garść przydatnych wskazówek, gdzie można dobrze zjeść, jakich miejsc lepiej unikać oraz gdzie warto skręcić z głównej drogi, by zobaczyć coś ciekawego. Na wyjątkowo kobiecy program o podróżach i motoryzacji „Ola w trasie” zapraszamy od poniedziałku do piątku o godz. 8.30 (CET – Berlin, CDT - Chicago) i 9.30 (EDT – Nowy Jork) na antenę ITVN Extra.

Aleksandra Kutz jeździ po Polsce, spotykając ciekawych ludzi i odwiedzając interesujące miejsca. Zdarzają się jej też wpadki, takie jak zatrzaśnięte kluczyki w samochodzie czy przebita opona. Dziennikarka potrafi również zgubić się na prostej drodze, jednak z ogromnym wdziękiem radzi sobie ze wszystkimi przeciwnościami. Ze spotkanymi osobami, które większość dnia tak jak ona spędzają w busach i autach, rozmawia o życiu „Ola w trasie”.

Ola odwiedzi lubelską starówkę wraz z liderem Budki Suflera - Krzysztofem Cugowskim oraz spróbuje jedzenia w typowym barze dla kierowców i zajrzy do kabiny tira. Jak na kobietę przystało, nie oprze się żadnej okazji do zakupów, niezależnie, od tego czy będą to wiejskie jaja, czy pluszaki. Wilczy głód postanowi zaspokoić prawdziwą dziczyzną i owocami z polskich sadów. Miejsca, które według Oli gwarantują odpowiednią jakość usług są honorowane specjalnym certyfikatem. Na program zapraszamy do ITVN Extra.

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW TVN

PRZYGODA NA PACYFIKU
Następny artykuł:

PRZYGODA NA PACYFIKU

tvnpix