Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

ODLOTOWY OGRÓD

Polecane | Programy |
ODLOTOWY OGRÓD
ODLOTOWY OGRÓD  Foto: TVN

ODLOTOWY OGRÓD 4

Dominik Strzelec jest pasjonatem ogrodów i wszelkiej roślinności. Potrafi odmienić nudną, zaniedbaną czy niewymiarową działkę w funkcjonalny, magiczny ogród. Co więcej, wystarczą mu na to tylko trzy dni! "Odlotowy ogród" to program pełen praktycznych porad, zaskakujących metamorfoz i humoru. Zapraszamy do ITVN Extra w piątki, od 25 stycznia, o godzinie 20.35 (CET – Berlin, Paryż), 20.35 (CST - Chicago), 21.35 (EST - Nowy Jork).

ODLOTOWY OGRÓDODLOTOWY OGRÓD
Foto: TVN

 

W czwartym sezonie programu Dominik Strzelec, nasz charyzmatyczny ekspert ogrodnictwa, odwiedzi sześć niezwykłych rodzin, którym pomoże uporać się z ich przydomowym kawałkiem zieleni. W każdym przypadku Dominik i jego ekipa mają trzy dni na metamorfozę ogrodu. Pracują dzień i noc, często mając za przeciwnika kapryśną pogodę. Ale i ta nie jest straszna, jeśli się spełnia w realizacji swojej pasji. Dominik powraca z niesamowitą energią oraz z ulubioną ekipą, w której skład wchodzi m.in. pan Jerzy, czyli tata Dominika. W tym sezonie odwiedzimy m.in. Będków w województwie łódzkim, wieś Adamowiznę w województwie mazowieckim oraz rodzinne miasto Dominika, czyli Piłę.

Więcej na www.itvnextra.pl

TEKST TVN

BETLEJEWSKI. PROWOKACJE 3
Następny artykuł:

BETLEJEWSKI. PROWOKACJE 3

tvnpix