Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

ODLOTOWY OGRÓD

Polecane | Programy |
ODLOTOWY OGRÓD
ODLOTOWY OGRÓD  Foto: TVN

ODLOTOWY OGRÓD

Dominik Strzelec jest pasjonatem ogrodów i wszelkiej roślinności. Potrafi odmienić nudną, zaniedbaną czy niewymiarową działkę w funkcjonalny, magiczny ogród. Co więcej, wystarczą mu na to tylko trzy dni! „Odlotowy ogród" to program pełen praktycznych porad, zaskakujących metamorfoz i humoru. Dominik odmieni aż 13 polskich ogrodów i pokaże w jakim pięknym otoczeniu można mieszkać. Zapraszamy do ITVN Extra we wtorki od 5 czerwca o godzinie 8.05 (CET – Berlin, Paryż), 8.05 (CDT – Chicago), 9.05 (EDT – Nowy Jork)

ODLOTOWY OGRÓDODLOTOWY OGRÓD
Foto: TVN

U bohaterów programu powstaną altany, oczka wodne, tarasy, płoty i strefy dla dzieci. Każdy zielony zakątek będzie skrojony na miarę właściciela. Widzowie natomiast zobaczą jak łatwa i przyjemna może być praca w ogrodzie.

W pierwszym odcinku tego sezonu poznamy rodzinę policjanta, która mieszkając w małym mieście nie ma lekko. Ktoś podpalił im garaż ze wszystkimi sprzętami sportowymi. Pan domu i dzieci uwielbiają sport i chcieliby w ogrodzie spędzać czas bardzo aktywnie. Pani domu - Urszula, od wielu lat marzy o oczku wodnym, na które mogłaby patrzeć godzinami. Brak porozumienia w tej kwestii doprowadził do tego, że w siedmioletnim ogrodzie bohaterów nie ma niczego oprócz szpetnej trawy. Dzięki Dominikowi nadarza się okazja by spełnić ogrodowe pragnienia całej rodziny. Są to urodziny pani domu. Wszyscy  będą świętować, ale podczas ciężkiej pracy. Czy będą zadowoleni z efektu? Zapraszamy do ITVN Extra!

Więcej na www.itvn.pl

TEKST TVN

 

 

AKCJA IMPROWIZACJA
Następny artykuł:

AKCJA IMPROWIZACJA

tvnpix